פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   המחנות בבית האח הגדול מתחממים, ואלאור מתפקד למחנה דנה. וגם: נופר מתחזקת, יואב נחלש, והבית כולו הוא בעצם גן חיות אחד ענקי

   אז העונה, בדיוק כמו בעונה הראשונה ובניגוד לעונה השנייה (זה היה רק עריכה מגמתית) נוצרו שוב מחנות. קרב ענקיות מתחולל בבית המפורסם במדינה. אז אפשר להכריז בזאת, העונה הזאת מוצלחת. טוב, לפחות מעניינת. עובדה, אתם קוראים את הטור.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   קרב ענקיות: השמש והכזה קטן (צילומסך באדיבות קשת)

   אז מה היה לנו במשדר אתמול? הדחה לא מפתיעה במיוחד של ליאם, מהסיבה שהריב בין דנה לפרידה כבר נמשך כמה תוכניות והפך לקו עלילה ראשי העונה והן מושכות קולות, גם מאנשים שלא אהבו אותן בהתחלה. ליהיא היא דיירת שחוסר זמן מסך הוא לא הבעיה שלה. וכך קיבלתם מתכון מושלם להדחת דייר פחות מעניין. מעניין לראות מה יקרה בהדחה הבאה, כשהדיירים החדשים יכנסו וככל הנראה כל הדיירים הותיקים יועמדו להדחה.

   השבוע קיבלנו גם את השלכות ההדחה של התאומות ישר בפנים. יואב נעלם כמעט לגמרי. האינטראקציה העיקרית שלו בבית הייתה עם התאומות וכשהן הלכו ראינו ישר נפילה בזמן המסך שלו. עכשיו, כשליאם הודחה, צפו להמשך במגמה הזאת.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   העיניים הכי גדולות בטלוויזיה הודחו אתמול. ביוש

   הטלנובלה

   את מנת הדרמה השבועית קיבלנו מליהיא ועתי. שיחת "יחסינו לאן" ששודרה אמש גרמה לשני הברנשים הללו להיצבע בצבע שלא מחמיא להם במיוחד, ומי שיש לו צבע לא מחמיא מוצא את עצמו מהר מחוץ לבית האח הגדול (ההפקה הייתה דוחפת פה עוד פרסומת מבין שלל הפרסומות שממלאות את המשדרים העונה). נראה שעתי וליהיא מנצלים אחד את השנייה ומוכנים להמשיך בזה. מעניין מה יקרה כשהדייר לעתיד, ארוסה של ליהיא, יכנס לבית.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   חס וחלילה מאמי, אני אוהב אותך כיזיזה

   הטלנובלה השנייה הייתה שייכת לזוג השני של הבית. עמיר נתקף חששות בעקבות דבריו של עתי שאמר לו שסיון עושה לו רע. אלעד אמר לעמיר שבית האח הגדול הוא לא בית ליצירת מערכת יחסים אבל עמיר אמר שטוב לו עם סיון. אושר ואושר עד עצם היום ה-46 בבית האח הגדול.

   מנת קרב

   המנה הראשונה מגיעה כמובן מהכיון של דנה ופרידה על שלל מלחמותיהן בבית. כל ריב שמחוץ לבית נראה כשטות מוחלטת הופך למלחמה, וכך גם היה הריב הזה, על סגריות וקרם. מהנסיון הרב שצברנו במהלך העונות, כולנו יודעים להבחין שזה רק תירוץ לגרום לשתיהן לריב . דנה צודקת בכל מילה שהיא אומרת, נתנו לפרידה יותר מידי קרדיט בצורת "פרידה יכולה לעשות מה שהיא רוצה" בבית, כלשון ליהיא. ההתנהגות הזאת מבזה ומביישת: מצד אחד פרידה מלכלכת על כולם ומציגה את עצמה כנאורה ללא פגם, ומצד שני הוולגריות וחוסר האכפתיות שהיא מפגינה בבית שכולל את הריב עם יורם על התנ"ך (דבר בזוי לכשעצמו) והריב על שקית הטבק זה שיא שעוד לא היה בבית. אין לי ספק, דנה צודקת ומסתמנת כפייבוריטית שלי ושל רבים אחרים. היא הפתעת העונה.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   דנה ופרידה בעיצומו של הקרב על התקציב

   את המנה השניה קיבלנו מהזווית של נופר. נופר עזבה את הקן (פרידה), הבינה כמה ההתנהלות של פרידה לא הוגנת כלפי שאר הדיירים בבית ומיהרה להגיב. נופר גם החליטה להתעמת על כך עם ג'קי וטוב שכך, הבחור יורד ממעמדו משבוע לשבוע. לעומת ג'קי, נופר עולה ונראה כבר מעכשיו שהיא ודנה תלכנה יד ביד עד לגמר הגדול.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   לנופר נמאס מקוואקר. צודקת, מגעיל

   אני רוצה לשים דגש על כמה תופעות שחוזרות ונשנות העונה. אני לא יודע מה הסיבה, אבל בכל תכנית ההפקה מכריחה אותנו לראות את פרידה אומרת בבית האח הגדול שהיא האדם הכי נעלה, מוסרי, ישר וא-חומרי בבית האח הגדול, ובדרך מלכלכת על כולם. הבנו את המסר בפעם הראשונה, פעם שנייה כבר היה קשה להקשיב ובפעם ה-82 כבר זה מעורר גיחוך קל. בנוסף לכך, תופעת האנשים שמעבירים מסרים לדיירים מבחוץ, באמצעות צעקות או מסוק עם שלט, רק הורסים בסופו של דבר, ראו מקרה ג'קי. אז נא להתנהג בהתאם.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   פרידה מקשקשת על החזות, כשלפני חודש היא כמעט הרגה אנשים בגלל שהשיער שלה צמח בסנטימטר

   אמש גם קיבלנו אתנחתא קומית. בעצם שתיים. הראשונה הייתה הכניסה של כמה דיריים לחדר השינה, שם הם צעקו "נא להתנהג בהתאם" וברחו, מה שעצבן את פרידה מאוד.

   השנייה הייתה השיחה בין ג'קי לנופר על הדג, שבה רמזו על כך שהוא גם מדבר. השיחה הזאת מביאה אותי למסקנה שהבית מלא בחיות. הדג, החתול שנכנס בשבוע שחזר על עצמו, הראש עשו הפלסטיק של הצבי וכמובן סקולי, התיש או כבש או ערבוב של שניהם שנראה שג'קי מאוד מחבב אותו. אם נכנס לעומקו של עניין זה נגלה משמעות נסתרת: בית האח הגדול הוא ללא ספק גן חיות.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ג'קי וסקולי מנסים להשיג בכוח זמן מסך. כן, הבנו, אתם נורא מצחיקים

   ביום רביעי יכנסו דיירים חדשים לבית האח הגדול. אסי וארז הבטיחו שהדיירים יכנסו בדרך מיוחדת. מעניין. עוד דבר מעניין יהיה העובדה שהעונה הם נכנסים בשלב יחסית מוקדם וכשהשיח הציבורי עוד לא הכתיר דייר אחד כזוכה העונה. זה נותן לדיירים החדשים סיכויים טובים לשרוד בבית. כמובן שעניין מיוחד יהיה בארוס של ליהיא שיכנס לבית.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   זו ציפור? זה מטוס? זה הארוס של ליהיא??? לא, זה סתם מסוק נוטף צומי

   לגזור ולשמור:

   אלעד:" אם מכניסים עכשיו את הבחור שלה?". אלעד קלע בול. ארוסה של ליהיא כבר בדרך.

   דנה (על פרידה): "אני לא בהמה כמו זאת שעומדת מאחורי". אותי זה הצחיק.

   פרידה: "הבית מעורער ". מאשימה את הבית על הבחישה המאסיבית שהיא עושה בין הדיירים.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הרגע הכי חסר טאקט של העונה. אהבנו

   פייבוריטים:

   דנה, דנה ושוב דנה. ובל נשכח את אלעד ונופר.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   ובאיזה מחנה אתם?