פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   אלאור מתבאס שהתאומות הלכו, נגעל מפרידה ומחרים סופית את ג'קי. וגם: האיומים של פרידה שערוץ 20 מסתיר מכם

   בשיאו של משדר משעמם במיוחד, בצער רב, הודחו השבוע שירן ורינת, התאומות הצבעוניות שקישטו את בית האח הגדול.

   התכנית התחילה כשהדוקטור הגדול הודיע שכל הדיירים הבריאו בבית החולים אחילוב והסתיימה המשימה. המשימה הייתה מאוד מוצלחת. היא סיפקה המון רגעים מצחיקים ומעניינים, והשיא שבהם היה שעמיר ילד את מיטל, דבר שככל הנראה השאיר את עמיר בבית.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עמיר ברגע נדיר וקסום בין גבר לבין הבובה שיוצאת לו מהתחת (צילומסך באדיבות קשת)

   לאחר מכן, סיון וליאם דיברו על הסיטואציה שסיון נכנסה אליה במשימה, להיות מחוברת לעתי כל היום. סיון הייתה שמחה מהסיטואציה כי בתחילת העונה בחרה בעמיר ולא בעתי, כך שהקשר של עתי וסיון היה מאוד מזערי והסתכם ב"בוקר טוב" ולא יותר. מצד שני, סיון אמרה שעמיר סבל מהקרבה שנוצרה בין סיון ועתי. לא נעים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עתי וסיון מחוברים. אופסי, המפשעות שלנו נוגעות!

   מנת קרב

   את מנת הקרב הראשונה סיפק יואב שישב במטבח, ובדילוגים קלילים הגיעה אליו רינת והכריזה שהיא מאוהבת אבל לא רצתה לספר ליואב במי. יואב התעצבן ואמר שהיא עושה לו את זה בכוונה, ופרק את הלב אצל האח הגדול על כך שהרגיש מיותר בבית. לאחר מכן, כשניקו את הבית, רינת התעצבנה על כך שהלך לאט כשביקשה ממנו עזרה, והוא מנגד אמר שעשה זאת כדי לא להחליק. לאחר מכן יואב הלך למקלחת והתחיל לצעוק בצורה קיצונית. יואב מדבר כנראה ללב של הצופים, שממשיך לסמס.

   את מנת הקרב השנייה סיפקו דנה ופרידה עם עימות נוסף. לאט לאט דנה ופרידה יוצרות קו עלילה חשוב בעונה הזאת ומספקות אחת לשנייה קונטרה, דבר שמקדם אותן משבוע לשבוע. העימות החל שדנה רצתה לעזור לפרידה ולזרז את חלוקת האוכל, ופרידה מצידה אמרה לדנה לא להתערב ושהיא עושה את זה מספיק טוב גם בלעדיה. דנה התעצבנה, ופרידה הלכה לפרוק את שנאתה כלפי דנה בחדר האח הגדול. דנה צודקת בעימות הזה, אך דרך ההתבטאות הקולנית שהיא הפגינה הפעם ודרך ההתבטאות השקטה להפתיע של פרידה לא יצרו מנצחת אחת בעימות.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   שמתחילות המלחמות בבית האח, הכי עדיף להתחבא

   המלחמה השלישית הייתה על התקציב השבועי שגם הפעם היה תקציב נמוך בגלל שנכשלו במשימה. ליהיא ועמיר רבו בגלל שליהיא לא מוכנה לשתף את שאר הבית בשמפו שלה וטענה כלפי עמיר שהיא משתפת הכל, רק שלא יגעו לה בשמפו, ואילו עמיר הכריז שעכשיו זה צבא ושצריך להסתדר. לי עוז הכריז על פתיחת הדיונים על הסיגריות ונופר נגשה ללוח ואמרה שרק יכתבו את הסיגריות, הדבר שהכי חשוב לה. עתי יצא ספק טוב ספק צבוע כשאמר שהם נלחמים על רעל ומעדיפים את הסיגריות ואת המחלות על אוכל ושמה שהם מייצגים במריבה הזאת זה חינוך לא טוב. מצחיק לראות אותו מעשן כמו כולם.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עתי וליהיא מתמזמזים בזמן שהדג צופה

   הטלנובלה

   את מנת הדרמה סיפקו שני הזוגות-לא-זוגות: ג'קי-נופר ועמיר-סיון. סיון אמרה לעמיר שהפסק זמן שהם הכריזו עליו עושה לשניהם רק טוב ולו נותר רק להסכים איתה. ההפסקה באמת עושה טוב לסיון שמתחילה להיפתח ולהפגין פיסת אישיות בבית.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   סיון ועמיר, בהחלטה להפסיק להתנשק יותר. מ-עכ-שיו! טוב, מעכשיו. לא, עכשיו. עכשיו?

   בצד השני של הבית ג'קי העליב את נופר והיא גירשה אותו ממיטתה והפסיקה לדבר איתו. ג'קי ניסה להשלים איתה כשאירגן ארוחה רומנטית במקלחת. נופר סירבה בהתחלה לשתף פעולה עם ג'קי וארוחתו, אבל אחר כך הגיעה והשלימה איתו. ופרידה נדחפה כהרגלה לסיטואציה ואמרה לג'קי שהוא רומנטיקן ואף הזילה דמעה, ספק אם היא אמיתית.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   נופר יוצאת על ג'קי

   תאומה, את מודחת 2X

   ואז הגיעה ההדחה. ההפקה השמיעה כהרגלה את אותה מוזיקה מותחת שגורמת לנו להיכנס לעניינים – ולפתע קרתה פדיחה שעוד לא הייתה במהלך כל שלוש העונות של האח הגדול (לא כולל VIP ולא כולל הפדיחה של החזרת בוריס לבית בעונה הראשונה): ארז אמר: "שירן?" לאוזניה ואז הכריז ששירן המודחת. מביך יותר מזה עוד לא היה. בדמעות שירן עזבה את הבית, וכמה דקות אחריה עזבה רינת, מאושרת מתמיד על כך שקהל המסמסים גזל ממנה את אחותה ועכשיו היא הולכת לפגוש אותה לאחר כמה דקות בלעדיה. דרמה בשיאה. את האמת? בכלל לא היה מגיע להן להיות המודחות ועוד בשלב כל כך מוקדם. הן הכניסו צביון, חן, רוח מיוחדת ושמחה לבית. פרידה צריכה לעזוב לפניהן את הבית. ושום מילה על הדחת יגאל.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הרגע הכי קורע לב בתולדות הטלוויזיה

   לאן הם נעלמו?

   השבוע אין את פינת ג'קי, הוא איבד איפשהו בספרד את המז'יק שלו. לעומת ג'קי שזכה לזמן מסך (גם אם לא כמו בסדר גודל של התוכניות הקודמות), לי עוז, אלעד וליאם כמעט הועלמו כליל ונשארו ברצפת חדר העריכה.

   דברים שראינו רק בערוץ 20:

   פרידה כנראה לא אהבה את העובדה ששירן שרה בבית האח הגדול, ויצאה בהכרזה שהיא עוד שנייה הולכת לשסף לשירן את הגרון. חבל שאת האלימות המילולית שפרידה מוציאה מפיה לא משדרים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   את זה דווקא כן ראינו בבית. WTF

   לגזור ולשמור:

   פרידה: "מה לעשות שאני בן אדם שהכול אכפת לו". וואו, פרידה, את כל כך אכפתית! מעניין מה יורם היה אומר על האכפתיות–יתר שהפגנת בבית בסוגית התנ"ך בפרט.

   ארז: " אם תודח ליאם, מה יעשה צביקה? רגע, אין צביקה?" ארז תיאר כראוי את עריכת ההפקה.

   נופר לג'קי: "תשתחרר לי מהמיטה בגזגוז מיידי". טקבקו בהמונכם את פירוש המילה גזגוז ותזכו לתהילת עולם.

   פייבוריטים שלי, נכון לפרק הזה:

   אלעד, נופר, סיון ודנה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   שי לקוראינו: צלחת ירקות רומנטית. בתיאבון!

   ומי הפייבוריטים שלכם?