פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   כניסת הדיירת מספרד לא ממש הלהיבה את אלאור, שהיה מעדיף להישאר עם ג'קי. אבל העיקר שהדג עדיין איתנו. סיכום פרק

   הערב קיבלנו דרמה-קומית עם עלילה, מתח, דרמה ואפקטים. בדיוק כמו שג'קי אוהב.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חוגגים 2011. חבל, היו אחלה כתבות בוואלה זון שהפסדתם (צילומסך, באדיבות קשת)

   ביום רביעי יורם היקר הודח, וחוץ מהתעלמות קלילה של פרידה קיבלנו מונולוג קורע לב של דנה בכמה סיטואציות בבית. פתאום גילינו צד אנושי בדנה, היא בכתה אבל אחר כך התייסרה מהעובדה שבכתה וילדיה יראו אותה בוכה. יש שריון חזק לבחורה, וליאם מנסה ל"קלף" את שכבות ההגנה שלה, דבר שרק יעזור לדנה בדרך לגמר.

   מנת קרב

   את מנת הקרב השבועית סיפקה פרידה. הבחורה אמיצה. היא אפילו איימה על האח הגדול שלא תשתתף בשידור, ואכן האח הגדול התרפס והביא לה ספר. האח הגדול, הפאסון שלך נפגע מההתרפסות הזאת. ולא רק האח הגדול קיבל בראש, גם שירן קיבלה בראש מפרידה למרות שהיא צבעה את השיער בשליחות שימי הדג בשביל שפרידה תקבל את מבוקשה. פרידה, עשית לעצמך נזק כל כך גדול שאפילו פרשת התנ"ך לא עשתה לך. לפי דעתי זה יעלה לך בניצחון.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   פרידה אחרי התספורת. הו, איזה הבדל מדהים!!! (צילומסך, באדיבות קשת)

   הדג הגדול

   אם כבר דיברנו על שימי, סליחה, הדג – אתה גאון. המשימה שנתת לשירן הייתה גם חכמה וגם מצחיקה. נקרעתי מצחוק בגלל ה"יציאות" שלך, כשאמרת לשירן שהיא השמינה, ושפרידה נראית כמו מילואימניקית. המשימה שהבאת תעזור לנו להבדיל בין התאומות, שזה צעד חכם ביותר. רשמו במחברות: שחורת השיער היא שירן.

   הטלנובלה - פרק 14,327

   את מנת הדרמה השבועית ללא ספק סיפקו נופר וג'קי. ג'קי התגעגע בכל נשמתו לזאת שנתנה לו "ברקס". נופר, שלא נשארה אדישה להיעלמות ידידה הטוב התוודתה שהיא מתגעגעת למז'יק יותר משחשבה. פייר? מרגש. הם מסוג האנשים שהקהל רוצה לראות ביחד, שהם נראים טוב ביחד. אפילו אסי עזר התרגש. ואף מילה על הזוג המוזר בבית, ליהיא ועתי שמחבבים קצת יותר מידי את המקלחת. ואם כבר זוגות, אז מה עם עמיר וסיון? בערוץ 20 הם אכן ביחד, בערוץ 22 הם זוכים להתעלמות מלאה.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   נופר מתגעגעת לג'קי (צילומסך, באדיבות קשת)

   אמש קיבלנו גם מיני דיאלוג בין ליאם לנופר. ליאם, זה יפה שאת רוצה לפתח קשרים עם כל הבית, אבל עצם זה שאת באה אליהם בטענה שהם חסומים כלפייך (אמירה שדקלמת את גם לעתי וליהיא) מכשיל אותך. הם צודקים, את לא פתוחה מספיק בפני שאר הדיירים, להפך, את מאוד סגורה וזה גורם לאנשים להתרחק ממך.

   ונעבור לעניין המביך של הערב, סאגת יואב-רינת. יואב, זה היה יכול להיות רגע טלוויזיוני מרגש אם לא היית "נופל" על רינת ככה. כמעט צעקת עליה, היה רק חסר שהיא הייתה פורצת בבכי ופוצחת במסע הדחתך. אפשר להבין את הכעס שלך וכמובן גם להזדהות איתו, אבל יש דרך לומר את הדברים. והדרך שבחרת הזיקה לך.

   פינת ג'קי

   זכינו לטעום מביקורך ב"גראן הרמנו" הספרדי. היה מצחיק ומרגש כאחד. האנגלית שלך, שמזכירה את מבוכת שלומי ארבייטמן והאנגלית "המדוברת" שלו, בשילוב עם מז'יק בכמויות, היו שילוב שכל דייר היה רוצה שיהיה לו. הביקור הזה ללא ספק יעשה לך שירות טוב בדרך לגמר.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ג'קי בגראן הרמאנו. מה קורה הרמאנו שלי? (צילומסך, באדיבות קשת)

   ספרדי כפול

   בעקבות שילוח ג'קי ל"גראן הרמנו" קיבלנו את לידיה. היא נראית טוב וכבר כשנכנסה, מצאה חן בעיני הדיירים – ובמיוחד בעייני עמיר שעשה לה, לא פחות ולא יותר מאשר עיניים. האם נראה פה זוג בינלאומי וסיון אחת בוכייה? כנראה שלא. לידיה לא תקשרה כל כך כשנכנסה, וכנראה שלא תייצר עניין מיוחד.

   רעיון המשימה הבינלאומית מאוד יצירתי, ואף מזכיר את הרעיון של המשימה שהייתה בעונה הראשונה – לעשות העתק מדויק של ריקוד ההליכונים. מעניין לראות אם הם ינצחו או יפסידו במשימה, בגלל שעד עכשיו לא היה להם תקציב נמוך והם לא סבלו מהשהות בבית מהבחינה הזו.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   לידיה נכנסת לבית, יואב עושה קליטת עלייה. כל הכבוד! (צילומסך, באדיבות קשת)

   פנייה נרגשת להפקה

   ורגע לפני פינת "דברים שראינו בערוץ 20" אני רוצה לפנות שוב להפקה. תפסיקו לצנזר שיחות מעניינות בערוץ 20! אני מבין שאתם רוצים לשמור על הדברים המעניינים לשידור אבל הערוץ הזה, בניגוד לעונה הראשונה, עולה כסף, ותפקידכם הוא לספק את הסחורה על דבר ששולם. האם זה ראוי להראות כמה דיירים ישנים בחדר שינה כשיש שיחה מעניינת בין שלושה דיירים שלא הלכו לישון? אני מאמין שאתם בעצמכם עניתם "לא" ואם לא, אז זה באמת עצוב. אם זה ימשך ככה, כשנצטרך לשלם על החודש הבא לא נעשה זאת.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עתי וליהיא ממחישים לנו את הפרידה שלהם. העיקר הכוונה (צילומסך, באדיבות קשת)

   דברים שראינו בערוץ 20 (של ישראל ושל ספרד)

   במהלך השבוע הדיירים החליטו למתוח את פרידה וגייסו למשימה את אלעד. ליהיא הורידה את תוספות השיער שלה ושמה על ראשו של אלעד, הניחה על ראשו את אחד מכובעיה, מרחה על שפתיו אודם והלבישה אותו בלבנים שלה. כשליהיא סיימה לאפר את אלעד, הוא התחבא מתחת לשמיכה של פרידה וכשהיא באה להיכנס למיטה, נבהלה מאלעד והחלה לקלל ולצחוק. זה היה אחד הרגעים הכי מצחיקים שהיו העונה בבית וחבל שלא שודר.

   כשג'קי נכנס לבית ה"גראן הרמנו" והכיר את כולם, הם החלו לעשות לו סיור בבית ובסיום הסיור ג'קי שאל אותם: " where is the חדר שירות? " וכמובן שהספרדים לא הבינו והוא החל לצחוק.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הצילו, יואב כלוא בתוך סנדוויץ' בחורות!!!!!!!!! (צילומסך, באדיבות קשת)

   לגזור ולשמור:

   פרידה: "בא לי לעלות במדרגות וללכת". גולשים יקרים, בהדחה הבאה, הישמעו לבקשת פרידה.

   ליעוז: "אני לא מעשן בררה". אבל סמים סיפרת שעישנת. טיפה מודעות, ליעוז.

   ארז טל: "אנחנו גם חוסכים מים במקלחת וזה מאוד יפה". אז ככה מגדירים את מה שליהיא ועתי עשו במקלחת?

   הפייבוריטים שלי כרגע:

   ג'קי, נופר, שירן וליאם.