פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   עבדו עלינו. שבוע שלם טחנו לנו את המוח על הדחה מפתיעה ובסוף כלום. "האח הגדול" - סיכום פרק עצבני

   אני רוצה להתוודות. בכל התכניות של "האח הגדול" לא כעסתי כמו שאני כועס מהתוכנית שהייתה אתמול, כשההפקה הפכה את האלמנט החשוב ביותר של התכנית לבדיחה מהלכת. שימו איזו מנגינה מגניבה וקבלו מונולוג:

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   מנהרת הזמן (צילומסך, באדיבות קשת)

   איפה ההדחה?

   קופרמן וחבורתו, מה חשבתם לעצמכם? שבוע שלם סבלנו את הטיזרים בערוץ 20, עם הספרה של כל דייר שמועמד להדחה, העלינו השערות לגבי התזמון שסיון דרור תיכנס לבית, ובסוף מה קרה? הופ, סיון דרור נכנסת מחדר האח הגדול לבית, לא שמה פס גדול על האח הגדול, לוקחת את הזמן, מתחבקת עם כולם, מתלחששת עם עתי וליהיא ואז עושה טובה להפקה ויוצאת. פשוט מביך. פתאום גם אין הדחה, ואסור לגלות לדיירים שהיא תהיה ביום רביעי ואסור לגלות שהיא לא תהיה בכלל. המודח יטוס להתארח במשך שבוע אצל האח הגדול הספרדי ואז יחזור לאח הגדול הכחול לבן. הם מנסים להלהיב אותנו ולהשכיח את העובדה שהאלמנט העיקרי בתוכנית האח הגדול לא קרה – ההדחה.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   סיוון מתלחששת עם עתי לפני שמגרשים אותה. יופי, עכשיו הוא יודע הכול (צילומסך, באדיבות קשת)

   מזלזלים בנו, ושום מילה על הסמסים שנשלחו ולעולם לא יחזרו. זרקו מילה על הדחה ומילה על ספרד ולא חיברו בין השניים. אני לא בטוח שאסי וארז בכלל מבינים מה הם קוראים מה"טלפרומטר", כי אני הפסקתי לנסות. אתם מדברים בקודים אבל הקודים האלו לא יוצרים מתח או איזה "ספין" מטורף. למה אתם לא אומרים בגלוי מה יהיה? אנחנו צריכים לנחש?

   כבר בעונה הקודמת, בשבוע השני קיבלנו את משימת העשירים-עניים. העונה קיבלנו את החזרה בזמן. זה יפה ונחמד שיש משימות מאוד גדולות, אבל לא בתחילת העונה. אנחנו רוצים לקבל שבועות נורמליים, עם הדחה רגילה, תקציב רגיל, משימה נחמדה והרבה אנושיות. פתגם חכם אומר "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו" במקרה הזה, במשימת החזרה בזמן, אין כלום. תפנימו ותתנהגו בהתאם.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   מה אתם במתח, אין הדחה בכלל (צילומסך, באדיבות קשת)

   פרידה, הו פרידה, חבקיני חזק

   המשדר, אם כן, התחיל בהכרזה על כך שההדחה היום תהיה הדחה מפתיעה. עם ניסוח אופטימי ומעורר חמלה הצליחו להחליק לנו בגרון את העובדה שאין הדחה, שכל הסמסים שקהל הצופים שלח למתמודד האהוב עליו לא מספיקים כדי להדיח מתמודד ו"האח הגדול" רוצה עוד סמסים, והרבה.

   לאחר מכן עברנו לאירועי השבוע, שהתחילו במשימת ה"חזרה בזמן" ופילוג הבית לשתי תקופות שונות. עם חלוקת הבית נוסח דנה האצילית, קיבלנו מונולוג קורע לב מפרידה הזועקת שהיא רוצה לעבור לחלק השני של הבית, שהיא מרגישה יותר שייכת ל"חלוצים", וקישרה את זה לסיטואציה במשפחתה שלה. למרות המריבה על התנ"ך, שתמכתי בדעתו של יורם, אני אוהב את פרידה, היא מאוד חכמה ויודעת בדיוק מה לומר.

   לפתע התגלע ריב בין ליהיא לליאם, ריב שנראה לכאורה מאוד שטותי בלי לו טעם וריח, אך בל נשכח את העובדה שכל מה שיש להם זה האינטרקציה ביניהם. ליהיא לא התחברה וליאם רצתה בכל זאת לנסות להציל את הקשר איתה, קורה. כאן אני חוזר לטור הקודם: ליאם, למרות שאת בווילה, כנראה הקשבת לי ולא ביישת את הפירמה. ליאם הראתה אנושיות ואף "זכינו" לכמה דמעות שיכולות להריץ אותה קדימה.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   עם חלוצים כאלה, עדיף אוגנדה (צילומסך, באדיבות קשת)

   פינת ג'קי

   וכמו בכל שבוע, גם השבוע קיבלנו את מנת הג'קי שלנו בחיקוי קורע של דנה ואצילותה. הרי זה ידוע שעם ישראל מרגיש מהבטן ומתאהב מהצחוק והבכי, אז ג'קי, כבר אמרתי שאתה בדרך הנכונה, אני רוצה לשבח אותך על כך שאתה משמר את הדרך הזו ומביא לנו על המגש את האישיות שלך.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   ג'קי מנסה להיזכר איפה הוא (צילומסך, באדיבות קשת)

   מנת קרב

   את מנת האקשן השבועית קיבלנו מהשיחה של יגאל ועמיר. יגאל לקח את עמיר לקצה וכל מילה שהוא אמר לו הייתה במקום. עמיר מתנהג בבית כאדם חסר גבולות, "קונטרול-פריק" ורודן, כמו שפרידה אמרה. יגאל, תמשיך ככה.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   עמיר בתפקיד ביץ' מהסבנטיז. סקסי (צילומסך, באדיבות קשת)

   הטלנובלה - פרק 4,320

   את מנת הדרמה השבועית סיפקו עתי וליהיא ביחד. עתי בפרץ בכי לא מוסבר וליהיא בפרץ חיבוקים לא מוסבר יצרו דרמה שלא תבייש אף טלנובלה ארגנטינאית. ואף מילה על טלנובלת עמיר-סיון-עתי-ליאם. מעניין לראות לאן זה יתפתח, במיוחד כשליהיא מאורסת, והקונפליקט של עתי / ארוסה של ליהיא, יחגוג. מישהו אמר רן שריג ודנה ספקטור?

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   ליהיא מצחקקת. או מיי גוש (צילומסך, באדיבות קשת)

   דברים שראינו רק בערוץ 20:

   דיירי הבית ניסו לארגן חרם קיצוני נגד ליאם ודנה הגנה עליה. החרם התבטל בסופו של דבר, ואחריו ליאם החלה לדבר עם כל דייר ודייר בנפרד לגבי הסיבות שהובילו אליו. דבר כזה חשוב לא אמור ליפול בחדרי העריכה, בטח ובטח השיחות החזקות שליאם ניהלה עם הדיירים שהיו מספקות סחורה ראויה ביותר לשידור.

   לגזור ולשמור:

   ג'קי: "צאי מההלם, כנסי לתלם". ללא ספק, אחד הדברים החכמים שג'קי אמר בבית האח הגדול.

   ליהיא: ""Let's kill the snake. Liam is the snake ליהיא פורקת את אשר על ליבה בשיר.

   הפייבוריטים שלי לבנתיים:

   ג'קי, אלעד וליאם.

   האח הגדול תכנית 6 (קשת)
   הצילו! סיון עדיין תקועה על המדרגות מאתמול!!!!! (צילומסך, באדיבות קשת)

   ומי הפייבוריטים שלכם? ומי לדעתכם יעוף בתכנית הבאה?