פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית חוותה חוויה קשה - היא נאלצה להיות שם כשאדם קרוב החליט להתאבד. מאד קרוב

   אם רק היה אפשר למחוק את הרגע הזה. הרגע שישנה לי את כל תפיסת המחשבה. הרגע הזה שלא עובר יום מבלי שאני חושבת עליו. הרגע הזה שמונע ממני להיות שלווה. הרגע שבו הוא ניסה להתאבד.

   אני זוכרת את היום הארור הזה, מאז אני לא ישנה בשקט. באותו היום בשעות הערב הוא פשוט נעלם, ולא הלך לאף אחד מוכר. לא ידענו מה לעשות עם עצמנו. הוא היה אדם שבורח כשקשה לו, אך בסוף תמיד חוזר. הנה, השעון מתקתק, והשעות הולכות ונעשות מאוחרות מידי בשבילו. והוא לא חוזר. לא מגיע. לא מטלפן. לא מראה סימני חיים.

   הדאגה הפכה להיות ללחץ ממשי. שק הדמעות כמעט ומתפרץ. מיליון ואחת מחשבות עוברות בראש. הטלוויזיה פועלת, אך אף אחד לא מקשיב. וכשפתאום הטלפון מצלצל הלב כבר לא נמצא במקומו הטבעי. את הקול הרועד שלי בטלפון כבר אי אפשר להסתיר, ומהכיוון השני שומעים רק קול נחוש בדעתו. נחוש בדעתו לסיים את המשימה שהתחיל. המשימה הנוראית מכל.

   בהתחלה, אני לא מצליחה להבין מה קורה. אך הוא מסביר לי מה עומד לקרות. והדמעות, הן כבר לא יכולות להישאר בתוך השק שבעיניים. הן כבר מציפות את כל הפנים. והקול שלי, הוא כבר מזמן לא מצליח להישאר מונוטוני. בעדינות, אני מנסה לומר לו כמה הוא מפסיד. אני מנסה לשמור על קור רוח. אני מנסה להתפלל לאלוהים ולקוות שהוא קיים. אני מנסה לחשוב למי אפשר להתקשר ולבקש עזרה. אני חושבת על הכול ולא חושבת על כלום. וזה כל כך כואב.

   בראשי אני מדמיינת את החיים בלעדיו, וזה לא נתפס. זה בלתי אפשרי. אני מדמיינת את עצמי קמה בבוקר בלעדיו. אוכלת ארוחת צהריים לבד. יושבת בסלון מול הטלוויזיה כשהוא לא יושב לידי ומקשיב למה שעובר עליי. הדמעות לא מפסיקות לזלוג. הוא מנתק את הטלפון, והצרחה שלי לא מאחרת לבוא.

   היד רועדת כאשר אני לוחצת על ספרות הטלפון לעזרה, וכל המילים שאנסה לא יצליחו לבטא את הרגשתי. העזרה בדרך. ואני?! אני לא מצליחה לשים את המחשבה שלי במקום אחד. יושבת על הרצפה בפינה וראשי בין שתי רגליי. בוכה ומקווה שהוא חי. לפתע הטלפון מצלצל. הצילו אותו. הצילו אותו לפני הסוף המר. הדמעות גוברות עוד יותר.
   אבל אבא בחיים. זה הכי חשוב.

   ואיזה סיפור אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.