פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולש האנונימי לא מדבר על אהבה או רגשות. הוא מדבר על חוויה שממנה יצא בנס, שכמעט יכלה לגרום למותו

   יש לי 2 דברים שכן הייתי רוצה למחוק מההיסטוריה שלי, ולהעביר עליהם קו . האחד זו הפציעה בכבד שנגרמה מהתהפכות באופניים, והשנייה היא הילדה שאהבתי שהתעללה בי. האמת שכשחושבים על זה לעומק, הייתי מעדיף למחוק אפילו את ההתהפכות.

   זה קרה בגיל 8 בערך. נסעתי באופניים ובתור ילד קטן פחות שמתי לב לדברים בדרך, למשל לאבן גדולה באמצע המדרכה. נסעתי והתנגשתי באבן, אני והאופניים התהפכנו והכידון של האופניים הביא לי מכה עצומה בבטן, פשוט נפלתי על הכידון. מרוב עוצמה נקרע לי הכבד. אני זוכר שלא ראיתי דם ולא כלום, פשוט סימן עגול (הכידון) על הבטן שלי ושטף דם קטן. לא הבנתי עוד שזו פציעה פנימית.

   כאב לי מאוד ונסעתי הביתה איכשהו, הגעתי ואמא שלי ראתה את זה וישר טסנו לבית חולים. שם הסתבר שהכבד שלי נקרע מעוצמת המכה. לא עשו לי ניתוח כי לפי מה שהבנתי זה כלל סיכון גדול, אז רופא שאני מודה לו היום מכל הלב, רופא של פעם, אמר לאבא שלי שיש דרך אחרת בלי ניתוח, והיא לשכב על מיטת בית החולים חודשיים או שלושה ולקוות שזה יתאחה. בסוף זה עבד.
   הייתי מת למחוק את המקרה הזה מהחיים שלי כי היום אני מבין שהוא יכול היה להיגמר במוות. היום אני כבר לומד נהיגה, ואני מנסה להסתכל על כל הדברים בכביש, שלא יקרה מצב שעוד פעם תהיה אבן בדרך.

   ואיזה סיפור אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.