פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   קרה לכם פעם שהייתם מאוהבים עד מעל הראש, ולצד השני לא היה מושג? אנונימית שבורת לב

   זה התחיל לפני שנה. נכנסת אליי לכיתה, ראיתי את העיניים הירוקת המדהימות שלך וישר נדלקתי. באת להסביר לנו משהו על הנוער העובד שבו אתה מדריך, זה לא עניין אותי אבל בגללך הגעתי וזה מה ששינה לי את כל השנה הזו.

   כל פעם שראיתי אותך הלב דפק לי מהר, כשדיברתי איתך הייתי מחייכת חיוך ענק ובקושי מילים יצאו לי מהפה. לא הפסקתי לחשוב עלייך, כל הזמן שהייתי מגיעה לבצפר הייתי הולכת לבדוק אם אתה פה, הייתי מחכה כל הזמן לשיחה ממך, ליום הספציפי הזה שיש לנו מפגש, פשוט נטרפתי, הפכת להיות אובססיה.
   לא יכולתי להפסיק לחשוב מה היה קורה אם. אני הייתי בכיתה ט', אתה בשנת שירות לפני גיוס, הבדל של 4 שנים.

   ידעתי שבסוף השנה אתה מתגייס, חשבתי אולי לספר לך, אבל התחרטתי ורק רציתי להגשים דבר אחד, לחבק אותך.
   רק רציתי להרגיש אותך, את הגב שלך, את הזרועות שלך מסביבי, גם אם אני לא אזכה לחוות את האהבה הזו איתך, לפחות אני יוכל להרגיש אותך.

   וזה הגיע, עשית עם כל הקבוצה מסיבת פרידה ואני פחדתי לבוא, לא הייתי מסוגלת ללכת כי ידעתי שאני אבכה שאני יודעת שאני לא הולכת לראות אותך יותר, וכולם יחשבו שאני מטומטמת.
   החלטתי שאני לא יכולה לאכול את עצמי בבית ויצאתי עם חברות ובמקרה פגשתי אותך. היית מופתע שאני לא הולכת למסיבה פרידה הזו, במקום לחבק אותך אמרתי לך בהצלחה.
   זה הרגע שהייתי רוצה לשנות, הייתי רוצה לחזור לרגע הזה ופתאום לחבק אותך.

   עברו מאז רק 3 חודשים שמרגישים לי כמו נצח, אני עדיין ממשיכה לחשוב עלייך ולקוות שאולי פתאום אני יראה אותך, אולי פתאום אני אשמע את הפאלפון מצלצל והשם שלך יהיה עם הצג.

   ב4.11 חגגת יום הולדת 20. אז אם אתה קורא את זה עכשיו, אני מאוד מקווה שאתה קולט שזו אני, ולמרות שלא העזתי להגיד לך את זה, אני אומרת לך עכשיו: אני אוהבת אותך, אני מתגעגעת אלייך, הזיכרונות שלי ממך תמיד איתי, הרבה מקומות ודברים מזכירים לי אותך, אני עדיין מקווה שיום אחד אני עוד אראה אותך.

   ואיזה סיפור אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.