פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולש האנונימי מתחרט על זה שזרק את האהבה היחידה שלו רק בשביל לזיין אחרות. עכשיו הוא מבין שהוא אכל אותה

   ראיתי אותה בפעם הראשונה בתחילת הלימודים של כיתה ז' וממש התרגשתי. היא היתה הילדה הכי יפה בכיתה, ממש ממש מושלמת, כולם נמשכו אליה כמו אל מגנט. כולם רק רצו לעמוד לידה. לשבת לידה. לדבר איתה. הבנים היו מאוהבים בה, הבנות רצו להיות חברות שלה באופן אובססיבי, וגם אני נפלתי לקסמים האלה. איך יכולתי שלא? זו לא היתה שאלה בכלל. היא היתה כובשת.

   בסוף כיתה ט' אחרי שהיינו ידידים כמה זמן, התחלנו להתחבב אחד על השנייה קצת יותר, ובחופש שבין ט' לי' נהיינו יחד. זה היה חלומי. היינו הזוג המושלם, כל החברים שלי די קינאו בי, הייתי בשמיים. אהבתי אותה כל כך. היא היתה מהממת, והיא היתה שלי, והתאמנו. עשינו הכל ביחד. היא היתה מושא גאווה, יכולתי לדבר איתה בגובה העיניים, יכולתי לצחוק איתה על הכל. היא עזרה לי, הקשיבה כשהיה צריך. זו היתה אהבה מדהימה.

   אבל לצערי הרסתי הכל. הייתי עדיין ילד קטן ומטומטם שלא התבגר, לא ראיתי את זה אז. רציתי להיות עם בנות אחרות, לא להיות מחויב לחיי נישואין בגיל כל כך צעיר. רציתי לזיין, רציתי להתנסות. רציתי לעשות מה שאני רוצה, רציתי יום אחד לקום ולנסוע עם חברים - אם זה מה שבא לי לעשות. רציתי להיות חופשי. לא הערכתי אותה מספיק, ונפרדתי ממנה.

   מאז עברו 3 שנים שבמהלכן לא ממש דיברנו. היא די כעסה עליי על שסיימתי את זה ככה, למען האמת היא צודקת. יצאתי אפס. מאז הספקתי להתבגר ולהבין כמה מטומטם הייתי. אני עדיין לא מאמין שעשיתי את זה, פספסתי ככה את אהבת חיי, את הבחורה שהכי מתאימה לי בעולם - רק בגלל שרציתי לזיין. רק בגלל שרציתי לחקור דברים שאין לי בידיים. רק בגלל שלא הערכתי אותה מספיק ורציתי לטעום בחורות אחרות.

   היא כבר התגברה עליי מזמן, ואני מתייסר. לא משנה כמה חוויות מסעירות עברתי וכמה דברים מגניבים עשיתי מאז, אף אחת לא משתווה אליה. אל הבחורה שבאמת ובתמים אהבתי, והרסתי איתה הכל.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.