פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את הרגע בו הבינה שאהובה נישק מישהי אחרת. ואז, היא החליטה לשכוח מזה

   זה היה אמור להיות מושלם. אני ואתה בשייט בספינת פאר באזור הים התיכון עם כמה עצירות באיים הקרובים. אוכל גורמה, בר חופשי, בריכה, ג'קוזי, חדר כושר. אלה ההנאות הקטנות. גם ההורים שלך באו ואיכשהו שכנעו גם את שלי לבוא. אבל זה בסדר, ההורים לא הפריעו הרבה. נפגשנו בנמל בחיפה, לפני העלייה לספינה. חיבקת אותי ונישקת והייתי בטוחה שארבעת הימים הקרובים יהיו גן עדן.

   עוד לפני שמסרנו את הדרכונים, לקחת אותי הצידה כדי לדבר. סיפרת לי שלפניי יומיים יצאת לבר עם חברך הטוב. קצת התחלת להסס אבל פשוט אמרת את זה, שנישקת בחורה אחרת. הייתי בהלם מוחלט, לא הצלחתי לדבר. אחרי שסיפרת אמרת: "טוב שהורדתי את זה מהלב". הלו? מה עם הלב שלי?

   איך אני אמורה לצאת לשיט תענוגות עם המחשבה הזאת בראש, שנישקת בחורה אחרת? כל הכבוד שהורדת את זה מהלב שלך. ניסיתי למחוק את המחשבה הזאת, כאילו זה כלל לא קרה. הרי אני בחופשה אני צריכה ליהנות.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו, ואולי תזכו באייפול שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.