פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הראה לי חברייך

   לאביה נמאס מבנים שמתחילים להיות חלאות שובניסטיות ליד חברים שלהם. מה הקטע? תרגיעו ומיד

   תופעת ה"גבריות המתפרצת" בקרב בני המין שלא מסוגל לעשות שני דברים בבת אחת, היא תופעה מגוחכת שיש להעלים מן העולם. אם החבר שלך הופך להיות מניאק אליך כשאתם ליד החברים שלו, אם אם אתה אחד כזה בעצמך- הדקו חגורות וקראו את הכתבה הבאה. הקפידי לזהות את תחילת הסממנים לתופעה בשלב מוקדם, ומיד תבהירי שהיא איננה מקובלת עליך בשום אופן.


   .

   טסטוסטרון הוא לא תירוץ

   אם אתם יושבים אצלך בבית והוא מתנהג אליך כמו מלכה, עושה לך מסאז'ים ומגיש לך ענבים לתוך הפה תוך נפנוף בעלים ענקיים כדי שלא יהיה לך חם וברגע שאתם נפגשים עם חבריו הזכריים הוא מיד משנה התנהגות, נהיה בן אדם אחר שחלילה אסור לו להפגין רגשות כלפי בת זוגתו או להעניק לה יותר מדי תשומת לב, גם אתם סובלת מחבר עם בעיית טסטוסטרון. מדובר באי יכולת לחשוב שני צעדים קדימה – כשתחליטי שבעקבות צעדיו האחרונים נורא התקרבת לדת והחלטת להתחיל לשמור נגיעה.

   החברים שלו, שיכולים להבין מהעיניים מלאות הזעם שלך שזאת הפעם הראשונה שהוא לא הוסיף "בבקשה" כשרצה ממך משהו, בכל מקרה לא יתרשמו יתר על המידה מההצגה המגחכת. הם עשויים להשאיר טיפ לנוכח הסיטואציה המשעשעת שלו, מתפתל ומקווה שתשתפי פעולה ולא תעקצי אותו מולם.

   בנים

   אין לכם טעם בניסיונות להוציא את עצמכם יותר "גברים" מכמה סיבות. הראשונה והעיקרית היא פגיעה בבת זוגכם, שמצטיירת כלפי אחרים בצורה אחרת לגמרי ממה שהיית רוצה שיתפסו אותה, אלא אם כן חברים שלכם מפגרים. סיבה נוספת היא עצם העובדה שאין כל בושה ביחסים הדדיים וטובים – להפך, רק כך תמנע מלקבל מכות ברגע שתצאו מטווח הראיה של החברים.

   נוסף על כל אלה, ידוע שהבחורה שלך יכולה לתפוס אותך בביצים על יציאה אחת יותר מדי, או לפחות לסגור את הרגליים על כך. הקפידו להתנהג לבחורות שלכם כמו שאתם מתייחסים אליהן כשאתם לא ליד החברים השוביניסטים והנופחים שלכם, ובדקו גם שהן נוהגות באופן זהה ליד החברות שלהן.

   בנות

   אל תגיבי ל:"תביאי בירה, כפרה" ממישהו שמנסה להרשים את חבריו. אבל מנגד, אל תשוויצי בפני חברותייך שהוא מורח לך לק כל יום שישי בצהריים. את לא צריכה לפגוע בכבודו (וגם כי זה סופר גיי). גבר שמרגיש צורך לשנות את התנהגותו כלפיך בהתאם לקהל מסביב, הוא גבר חסר בטחון ועמוד שדרה, או סתם שהוא לא שם לב, ואל תעברי על זה בשתיקה. תעירי פעם, תעירי פעמיים - ואם זה לא מפסיק, ביי ביי.

   אל תניחי לעצמך לעמוד במקום הלא נוח הזה ותרגישי חופשי להטיל דרמות עד הכחדת התופעה במזרח התיכון. אל תפחדי לא לשתף פעולה עם המיני קאמרי שהוא פתח כאן, ולהכניס לו מול החברים. אבל אם יש לך קצת יותר לב ממני – אז לחכות עד שמתרחקים מהם ורק אז להבהיר לו כל מה שאת חושבת בכל מיני שפות, קללות וביטויים.