פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   קרה לכם פעם שלא הבנתם שאתם רוצים מישהו, ואז דפקתם הכל? כמעט קרה לגולש האנונימי

   אני הייתי מחזיר את הגלגל אחורה לרגע אחד, ואפילו לעוד כמה רגעים- לפני 3 שנים. הרגע שהייתי מוחק זה הרגע שאמרתי לידידה הכי טובה שלי, שבמקרה היום היא חברה שלי, שאני לא צריך לדבר איתה. אמרתי לה את זה כי הייתי דפוק והייתי טמבל, אבל בגלל שהייתה לי חברה.

   חשבתי שהחברה הראשונה שלי תהיה רצינית, אז רציתי להיות רק שלה. ואז הסרט הזה נגמר אחרי חודשיים. לא ידעתי כמה סבל גרמתי לחברה שלי במשך שנה כשהיא עוד הייתה ידידה שלי וכמה היא בכתה ומחקה אותי מהזיכרון שלה. יום אחד הכל התפרץ. היא אמרה לי מה היא חשבה עליי, מה היא אמרה עליי ולדברים שגרמתי לה להרגיש. ואני כמו תינוק מתחיל לבכות לה בפנים, על כל רגע וכל סבל שגרמתי לה.

   היום אנחנו חברים כבר מעל שנה, והאהבה שלנו גדלה מיום ליום, אבל אני קם כל בוקר ואומר תודה, תודה לאלוהים שהיא נתנה לי עוד הזדמנות ושאני עדיין שלה כי ילדות כמוה כבר לא קיימות בעולם. אז חיים שלי, תדעי שאת האהבה הכי גדולה שלי ואני לעולם לא אוותר עלייך.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל במתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.