פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את המשפט הנוראי שעשה לה כל כך עצוב. לא קל להיות ילדה שמנה

   השבוע אמרו לי משהו שהייתי עושה הכל כדי למחוק אותו. ישבנו אצל ידיד שלי בבית, ואני ילדה שמנה (אבל ממש יפה). אני רגילה כבר שאף פעם לא מתחילים איתי ולא כלום, שאני סתם הליצן של החבר'ה, למרות שאני מסתובבת עם המקובלים.

   ישבנו אצל ידיד שלי בבית וראינו סרט מפחיד והוא קצת התנהג בקיצוניות ויצא מהחדר, ואז כולם יצאו, ונשארתי אני ועוד 2 בנים. נדלקתי על אחד מהם, ואנחנו כל הזמן רבים כזה בצחוק, והייתי בטוחה שזה בצחוק ואפילו חברות שלי ראו שזה בצחוק. הוא אמר לי ליד עוד ילד אחד: "וואלה, יש לי חברה וגם אם הייתי נפרד ממנה והייתי ממש אבל מממממש חרמן, לא הייתי נוגע בך!". באותו הרגע שמתי את הראש על המיטה ושיחקתי אותה משחקת בפאלפון, בזמן שהם צפו בסרט, ופשוט ירדו לי דמעות.

   כשכולם חזרו הם שאלו אותי אם בכיתי כי האיפור היה מרוח, ואני למזלי שחקנית, אז תירצתי להם שיש לי
   דלקת בעין. אבל מאותה השנייה אני בדיכאון.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו, ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.