פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולש האנונימי מתחרט על איך שדברים הסתדרו, כשחברה שלו לא נתנה לו לשתות. והוא נאלץ לשקר

   לא באמת חשבתי שאני אעיז לכתוב לכאן, אבל בסופו של דבר נשברתי. הרגשתי שאני חייב להוציא את זה מהמערכת שלי, לכתוב הכל, לספר. לשפוך. נמאס לי להסתיר. אחרי שסיפרתי לה, לא סיפרתי את זה יותר לאף אחד, פשוט כי לא רציתי להרגיש ולצאת שוב כזה מטומטם. עכשיו, אני מתחרט על זה כל כך.

   היא תמיד היתה מתנגדת כשהייתי משתכר עם חברים. אף פעם לא הגזמתי עם זה, זה תמיד היה ממש מבוקר, אבל היא טענה שפתאום המבט שלי נהיה אחר ושאני מתנהג אחרת, בצורה שמפחידה אותה. לא הבנתי על מה היא מדברת, מה גם שזה הצטייר לי בראש כאילו שהיא ממש ילדותית. זה שיחרר אותי, הצחיק אותי, שימח אותי. אבל היא המשיכה להתעקש, המשיכה לצרוח עליי בכל פעם שהייתי מביע רצון להשתכר, המשיכה לאיים עליי שאם אני לא אפסיק עם זה היא תיפרד ממני. רבנו בהיסטריה, ומרוב שלא רציתי לאבד אותה, הבטחתי לה שאני לא שותה יותר.

   עבר חודש, במהלכו רבנו על הנושא כל הזמן (למרות שלא שתיתי – כי הבטחתי). לא יכולתי לשמוע אותה יותר נוברת בנושא הזה. נמאס לי מהשתלטנות המוגזמת שלה, הרגשתי שהיא מדברת אליי כמו אל כלב. הלכתי לפגוש ידידה שישבה עם חברות, שתינו שני בקבוקי וודקה יחד. היא התקשרה אליי בלי הפסקה, 10 שיחות שלא נענו. לא יכולתי יותר. אמרתי לעצמי שאני לא מסוגל להתמודד איתה יותר. במשך חודשיים הייתי שותה כל יום כל היום, ומסתיר את זה ממנה. למה? כי הרגשתי שאני יכול. הרגשתי שהיא מתעקשת סתם. לא היתה לה סיבה ממשית, והיא רצתה רק לשלוט בחיי.

   אבל כשהשקר התגלה היא כעסה ועזבה. עכשיו, אני לא מתחרט על זה ששתיתי. אני מתחרט על זה שהסתרתי. פעולת ההסתרה שלי היא זו שמעידה על זה שאני חלש. עכשיו אין לי אותה, ורק כי הסתרתי. אני בטוח שהיינו יכולים לדבר על זה ולפתור דברים. יצאתי קצת מטומטם, אין ספק, למרות שהיא לא היתה צריכה להתנהג באופן כל כך שתלטני וחרדתי. על זה הייתי עושה CTRL Z. הלוואי וכל הסיפור היה קורה אחרת.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.