פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את הרגע בו התחילה להחשב לשרמוטה. חבל שאף אחד לא יודע את האמת

   מה אני אשמה ? אני באמת מתכוונת לזה, במלוא מובן המילה. מה אני אשמה שהתמימות נפלה בחלקי עד כדי עיוורון? אני לא אשכח את הימים הנוראיים בהם ליבי היה רועד כשהיה רואה אותם. הם, הם אלה שהרסו לי הכל. את ההערכה העצמית, את הביטחון, את העזות להסתכל להם בעניים, את העזות להסתכל על עצמי במראה ורק לחשוב איך הגעת למצב הזה. שרמוטה.

   אף אחד באמת לא מבין עד כמה זה פוגע, במיוחד כשאת ילדה כל כך טובה, כשאת הגאווה הגדולה והאמיתית להורים. לא הייתי, אני עדיין. חלק גדול בוחרים להתעלם מהעובדה, או שפשוט קונים את התחפושות העלובות שאני מוכרת להם. הכל כדי שיעזבו אותי במנוחה, וזה לא קורה. מישהו מוכן להסביר לי איך ילדה בגיל ההתבגרות יכולה לחיות עם מטען שכזה ? אין צורך, למדתי מספיק כדי לענות לכם. היא לא יכולה, פשוט לא יכולה.

   לי לא כיף לשמוע הערות ציניות, גיחוכים, ירידות או הסתלבטויות מסוג זה או אחר. אני בוחרת להתעלם מהמציאות, או פשוט לתבוע עמוק בתוכה. לרוב זה לא מצליח, תמיד זה לא מצליח. חור שחור יישאר כזה כל החיים. תמיד אני אצטייר בעיניהם כמו מלכת הסטוצים, אפילו שאני לא, ואני בהחלט לא! לפעמים כשאחרים מסתכלים עליי ואולי קצת מחייכים, אני יודעת שזה לא ילך. תמיד בראשי מהדהדת המחשבה שבשבילם אני עוד שרמוטה קטנה שקל להשיג, הם לא מתארים לעצמם כמה אני חושבת לפני שאני נשברת ומרכינה את ראשי. הם לא יודעים כמה המבט החובבני שלהם מוסיף עוד שכבת אבנים על לבי, כמה אני נעלבת ורוצה להעלם.

   אני כל כך רוצה לצעוק להם שיפסיקו, כל כך רוצה להעמיד אותם במקומם, ופשוט לא יכולה. אני מתביישת. אני מפחדת שיטיחו לי את האמת המרה בפנים, ואז אני ישתנק מפחד ולא אוכל לדבר. כן, אני בטוחה שזה מה שיקרה. אז אני מתעלמת מהמציאות ומנסה לברוח, עוטה על עצמי מסיכות מגוחכות ושקריות. טוב נו, לפחות בדבר אחד הוצאתי אותם קטנים. כל כך קטנים...

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.