פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   פעם הרגשת שבחור שאת רוצה מנסה להשיג אותך רק כדי לסמן וי? זה קרה לגולשת האנונימית, ועכשיו היא מתחרטת

   הרגע שהכי הייתי רוצה למחוק הוא הרגע שבו אמרתי לו כן. אחרי כל הפעמים שדחיתי אותך, והתחרטתי 0 החלטתי שהגיע הזמן להגיד כן. לא כי אתה רצית, כי אני רוצה. רציתי שנהיה ביחד ובאמת זה מה שקרה, או לפחות ככה חשבתי. אפילו הסכמתי שתהיה הגבר הראשון שאיתו אשכב. השבועות הראשונים היו הכי טובים, תמיד הייתי שומעת ממך, אס.אמ.אס מהבסיס, טלפון כשאתה בבית. אין כמו להרגיש נאהבת. לא עבר הרבה זמן ואני הייתי מתקשרת אליך ולא מקבלת תשובה, או מסמסת והייתי מרגישה כאילו אני מדברת לקיר.

   ניסיתי וניסתי בכל דרך ליצור איתך, קשר עד שיום אחד ענית לי, בקושי וגם זה לא מתוך כוונה לדבר איתי. זוכר שאמרת לי שאתה אוהב אותי? והדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לפגוע בי? באמת האמנתי לך. התאהבתי בך. אבל זה לא עניין אותך כי השגת את מה שרצית, אותי. ואז כבר לא שמעתי ממך, כאילו אני איזה פרס שזכית בו והשארת אותו על השידה ליופי. היום, הייתי מוחקת את הרגע הזה. לא הייתי אומרת לך כן. הרסת כל חלק קטן של חיבה שהיה לי אלייך.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.