פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית יודעת שהשנאה העצמית היא הגרועה ביותר. מי יאהב אותך אם לא תאהב את עצמך? אף אחד

   הרגע שהייתי רוצה למחוק, זה הרגע שבו החלטתי להוריד את הבטחון שלי. בכל התחומים. החלטתי שאני לא שווה. לא שווה שיסתכלו עליי, שיסתובבו אותי ומי בכלל מדבר על לצאת איתי.

   הרגע שהחלטתי שאני פחות טובה מרוב האנשים. הרגע שהחלטתי שאני לא מספיק טובה בשביל ללמוד, שכולם יותר חכמים ממני ושהלימודים פשוט יותר חזקים ממני. לא הפסקתי לסבול מזה, שידרתי את הבטחון הירוד שלי לכל עבר. בלימודים התייאשתי. הפסקתי להשקיע, אפילו תקופה לא באתי לבית הספר. ומבחינה חברתית, בכלל.

   כל אדם שרק היה מנסה להתחיל לדבר איתי, ישר אמרתי: "מה זה משנה כבר, זה ייכשל במילא. הוא בטח סתם מנומס ועושה טובה שהוא מסתכל עליי". שלחתי חיצים של ייאוש וחוסר ביטחון לכל מקום, ובאמת התגובה הייתה בהתאם. אני יכולה להבין את האנשים שזלזלו בי ובאמת לא התייחסו. כי כשאתה מזלזל בך, יזלזלו בך.

   הבנתי שמי שחושב שהוא גרוע, הוא באמת כזה. הבנתי שמה שאתה משדר – זה מה שיחשבו עלייך. החלטתי לשפר לעצמי את הביטחון העצמי (לא למצב של התנשאות, שיהיה ברור) ולהראות לעולם שאני שווה משהו. אני שווה שתדברו אליי, שתסתכלו עליי, אפילו תנסו להתחיל איתי. רק כשאתה מעריך את עצמך – יעריכו אותך. אל תעשו את אותה טעות. כולנו צעירים וכולנו יפים. אין אדם מושלם. לא בפלנטה הזאת.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.