פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית היתה מוחקת את רגעי ההתדרדרות, לילות האלכוהול והטירוף שגרמו לאמא שלה להעיף אותה מהבית

   אני מתחרטת על רגע אחד ומשמעותי, הרגע בו התדרדרתי לכל השטויות האלה. בעצם, זה לא ממש רגע אחד שאני יכולה לשים עליו את האצבע, אלא תקופה כזאת, תקופה מחרידה, תקופה רעה. נפלתי חזק לאלכוהול, למסיבות, להתחצפות להורים, והכול רק נהייה יותר גרוע. בתכלס, לא היה לי באמת תירוץ להתנהג ככה. הייתי רק בכיתה י', זה היה רק לפני שנתיים, והחיים שלי בעיקרון היו ממש דבש. היו לי חברות טובות, הורים טובים ובית טוב. אבל איכשהו, הרסתי הכל.

   אולי מתוך שעמום, אולי מתוך סקרנות, אולי סתם, מתוך מרד נעורים מפגר. אבל נפלתי חזק ולא עצרתי בעצמי. הייתי מסתובבת עם בחורים מבוגרים ממני, שיכורה, לא מקשיבה לאף אחד שאמר לי שאני מסכנת את עצמי. הייתי חוזרת הביתה ב6 בבוקר, מבריזה מהלימודים, מעשנת בתוך הבית, שותה איך שאני קמה וממשיכה וממשיכה עד שהייתי הולכת לישון. הייתי מרביצה לאחי הקטן והמעצבן כל הזמן, מעיפה את אמא שלי כשהיא ניסתה לדאוג לי, משקרת לה בלי סוף. כל החברות ניתקו איתי קשר כי מרוב טשטוש פשוט שיקרתי להן ולא היה לי איכפת מהן. ככה זה נמשך שנה. שנה שלמה. העיפו אותי מבית ספר, לא הצלחתי להיות באף מסגרת. צרחתי על אמא שלי בלי סוף, ואני בקושי זוכרת משהו. רק מסיפורים. רק מרוב חרטה.

   בסופו של דבר, אחרי שהייתי חוזרת ככה הביתה ומטנפת אותו, ושוברת כלים ומרביצה לאחי ומתנהגת בחוסר היגיון מוחלט, אמא שלי אמרה לי שאין מצב שאני גרה יותר בבית. צרחתי עליה והתנפלתי עליה, אבל היא התחננה בפניי לעבור לגור עם בחור שהיה באותו זמן חבר שלי. צרחתי עליה וניסיתי להרביץ לה, זה היה נורא, ובסופו של דבר עברתי. אמא שלי כעסה עליי, ובצדק. עברתי לחבר, עד שאבא שלי התערב ודרש שאעבור לגור אצלו. זה בית גדול והוא בקושי רואה אותי, מה גם שלא כ"כ איכפת לו. אבל מאז שאמא העיפה אותי, איכשהו חזרתי לדרך הישר. זה כן עזר. הבום הזה היה גדול מאד. נפגעתי ממנה כל כך אבל ידעתי שאין לה ברירה. לא היתה לה ברירה, הייתי בלתי נסבלת. מאז אנחנו לא מדברות.

   אז את זה הייתי מוחקת. את רגעי ההתדרדרות שלי, ואת מה שגרם לאמא שלי בסופו של דבר להעיף אותי מהבית.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.