פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חופשי חודשי

   זהו, טירוף הבגרויות התחיל, ואנו כה כאובים על פתיחת עונת הבגרויות באופן רשמי. עוד חודש למניאק!!!!!!!!1

   ברגעים אילו, מקנן בליבי החשש שאיש אינו קורא את הכתבה הזו. הסיכוי למצוא כרגע נער המשוטט להנאתו ברחבי הרשת הגלובלית, נמוך יותר מהסיכוי למצוא אדם שנהנה מהאזנה לסאבלימינל. בני הנוער הגיעו היום ליום הנורא ביותר בשנת הלימודים- יום תחילת עונת הבגרויות. מיום זה ואילך, נותר רק להתפלל לאלוהי המתמטיקה (אל תאמרו בני גורן, אסור לשאת את שמו לשווא!) ולנסות לשרוד יום אחרי יום.

   הבה נתאבדה

   ה-17 במאי שאירע רק לפני שלושה ימים תמימים, הוא שער לחודש הימים הנוראים, שיביאו אחריהם עידן חדש. חודש שאותו נצליח לשרוד רק אם נאמין, ובלי שום דאווין. יחד, לב אל לב, נפתח ונראה ששכחנו לסכם על זכריה ד'. שיט, חשבתי שירד ריצה במיקוד בספורט!

   כדורים? ירייה בראש? תלייה? אמבטיית חומצה פולית?

   אז איך לעזאזל שורדים את התקופה הנוראית הזו? איך לעזאזל מצליחים לשלב לימודים וחיים? איך לעזאזל יודעים כמה זמן לשים פופקורן במיקרוגל?! כל מיקרוגל זה שונה! מה אתם עושים לי דווקא?! ובכן, לא לכל השאלות יש באמתחתי פיתרון ראוי, אך דבר אחד אני יודע מעל כל צל של ספק. תעודת בגרות לא תעזור לכם בחיים. כן, הגיע הזמן שתפסיקו להיות נאיבים ולהאמין לאותו מוטו, שפמפמה לכם המורה בכיתה ב'- תעודת בגרות זו חתיכת נייר, שלא משקפת שום דבר, מלבד העובדה שיש בידי האנושות פיתרון לאיך לכתוב על עצים.

   רבים וחכמים ממני כבר אמרו שבגרויות אפשר להשלים. אז תירגעו, תורידו אמברקס ותהנו מהשניות האחרונות שלכם בעולם הילדות, שלא יחזור לעולם (אני אישית נצר למשפחת פיטר פן, ועל כן אשאר צעיר לנצח, לא כמוכם- בני תמותה עלובים!). בתכל'ס, מתי אחרי הבגרות במתמטיקה תזכו להיתקל שוב ב"פונקציה שרמוטה" (פונקציה שיורדת לכל X)? בדיוק, לעולם לא.

   טוב, די, תרגיעו. יהיה בסדר

   בשם צוות וואלה! zone, אני רוצה לאחל לכם תקופת לימודים פורייה ומעשירה, שתהיו לראש ולא לזנב, שתעשו ימבה של שליפים על בקבוקי מים (תנסו, זה פאקינג עובד!) ושהתקופה הנוראה הזו תיגמר במהירה, בימינו אנו. אמן בסלע.