פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   מה יכול להיות גרוע מלהפסיק להאמין בעצמך? הגולשת האנונימית התחילה לזלזל בעצמה, וזו היתה הטעות הגרועה ביותר

   כשעולה השאלה מה הייתי רוצה למחוק בחיי, עולות הרבה תשובות. חלקן קשורות בבנים, חלקן קשורות בחברות, חלקן קשורות במשפחה. אבל מה שבאמת הייתי רוצה למחוק, זה משהו קצת שונה.

   היום, כשאני מסתכלת על זה, הבנתי שהדבר היחיד שאני רוצה למחוק, זה את החוסר אמונה בעצמי. כשהתחילו ימי הראשונים בתיכון הגעתי בהרגשה טובה. החטיבה הלכה בקלות, המאיות באו בזרימה, בלי להתאמץ יותר מידי, בלי להגיע יותר מידי, לעשות את המינימום ולקבל את המקסימום. עברו החודשים, ושיטת לעשות את המינימום ולקבל את המקסימום, בואו נגיד שפג תוקפה.

   הכל נהיה קשה, השעות, כמות החומר, המוטיבציה ללמוד, ובתור מישהי שמעולם לא התאמצה, מעולם גם לא ידעתי מה זה באמת להתאמץ, אז עשיתי מה שאני יודעת, שזה בעצם, כלום. וחיכיתי, חיכיתי למאה המזהיר, חיכיתי לשיבוח מהמורים, חיכיתי לחיוכים מההורים ובשורה התחתונה – ההמתנה מעולם לא הסתיימה.
   המאיות לא הגיעו, השיבוחים לא מיהרו לבוא, החיוכים מההורים הפכו לאכזבה, אפילו הסביבה שלי, שכוללת את החברים, הרימה עלי ידיים. הפכתי לבדיחה, הבחורה שחושבת שהיא יודעת הכל, אבל בפועל לא יודעת כלום.

   אם היה לי שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט: "את כל כך מבוזבזת, לא חבל?", סביר להניח שכיום כבר הייתי גרה בוילה יוקרתית בהוליווד. בסופו של דבר, הפסקתי להאמין בעצמי. שכנעתי את עצמי שאני מטומטמת, שכנעתי את עצמי שאין בשביל מי להתאמץ, הרי עובדה שאני לא מצליחה בכלום, שכנעתי את עצמי שזה אבוד, שמכאן אפשר רק לרדת – עד שהגעתי למקום שאין לאן לרדת ממנו. נפלתי, נפלתי על הראש ונפלתי חזק, קיבלתי את האמת ישר בפנים – אם רק רוצים, הכל אפשרי, זה תלוי במידת הנכונות, זה תלוי בעד כמה מוכנים להשקיע.

   אז יכול להיות שאני לא מושלמת, אז יכול להיות שאני קצת איטית בתחומים מסוימים, אבל בכל הון שבעולם הייתי מוחקת את הרגע שבו הפסקתי להאמין בעצמי, כי ברגע שהתחלתי, הכל נראה אחרת. כי בכל זאת, אם תרצו, אין זו אגדה.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.