פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מישהו מישראל?

   יונתן חדד עבר שבוע מסעיר כשטייל בלונדון, ראה נרגילות בקמדן טאון ואז חברים התחילו לגלח לעצמם את הראש בחדר שלו

   בשבועות האחרונים התפקידים של התלמידים בשנה השנייה לאט לאט מועברים אלינו, השכבה שתנהיג את המקום בשנה הבאה. אני חושב שיכול להיות שהגזמתי עם השאיפות שלי. להנהיג את אמנסטי, תיאטרון, עיתון בית הספר, MUN, קבוצת מין ומיניות, אקטואליה, עברית למתחילים, ועוד... או שבעצם כן? בכל מקרה, זה לא יהיה קל אם אני ארצה שזה יהיה איכותי, אבל אחת מהסיבות בגללן אני פה היא בשביל לאתגר את עצמי. אז יאללה, למה לא?

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   משחקים כדורגל ופריזבי במדשאות שמול הטירה (צילומים שצילם יונתן חדד)

   בתחילת השבועיים האלה הייתי בלונדון עם אמא שלי ואחותי. היה לנו לו"ז די עמוס אז איכשהו הספקנו בארבעה ימים לעשות מליון ואחד דברים. גלריות, מחזות זמר, מוזיאונים, חברים, מסעדות. לונדון היא עיר מדהימה ובאמת הייתי צריך את החופשה הזאת. אני אף פעם לא ראיתי כל כך הרבה נרגילות. בכל פינת רחוב יש בית קפה עם נרגילות בחוץ. זה מעניין לראות איך הקהילה מהמזרח התיכון משפיעה כל כך הרבה על התרבות הלונדונית. בסטארבקס שבקמדן טאון יש סנדוויץ' עם פלאפל.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מסעדת נרגילה במרכז לונדון

   לכבוד האחד באפריל מישהו החליט לתלות את דגל הגאווה של הלהט"ב על התורן. כולם היו מאוד מבולבלים, גם אני. לא יכולתי להחליט אם זה טוב או רע, אבל החלטתי שזה בסופו של דבר דגל שאני מעריך, אז נחמד שכולם יכולים לראות אותו.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   דגל הגאווה על התורן מעל הטירה

   עוד אירוע אקראי היה תסמונת גילוח הראשים, שהתחילה בחדר שלי בערב יום הולדת 18 שלי. השותף שלי, תומס מדנמרק, החליט שהוא רוצה לגלח את הראש בשביל קצת שינוי, אז זה קרה. ואז הוא הבין שהוא בכלל דני, אז הוא צריך לעשות השקעה רצינית בשביל קרם הגנה לראש שלו.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ג'ק מויילס מגלח לתומס את הראש

   גיוסי כספים לא הפסיקו בזמן האחרון. קבוצה אחת של תלמידים עושה מכירת חיסול של חפצים של התלמידים שמסיימים את בית הספר בשביל לתרום כסף לארגון שבונה בתי ספר באפריקה. קבוצה נוספת שאחראית על גיוס כספים לתלמידים בבית הספר שלא יכולים לאפשר לעצמם לטוס לפרויקט בקיץ החליטה למכור את חברי הקבוצה כסוג של עבדים ליום אחד. זוג תלמידים שהם אח ואחות עם הבדל של שנה ביניהם הופיעו באופרה מקורית כדי לגייס כספים לנכד של אחת העובדות במטבח שהבן שלה עבר תאונה וצריך כסף לטיפול רפואי.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   פדרו מאקוודור, מוכן לעשות הכול כדי לגייס כספים

   .