פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מישהו מישראל?

   יונתן חדד עדיין לא עשה ספורט מים בחמש מעלות, אבל כן למד לבטא שמות קשים במיוחד. ולכל מי שתהה, נאסר מפלסטין מוסר לכם ד"ש

   מפחיד להיכנס לטירה לפנות בוקר, אבל אם אין יותר מדי ערפל אפשר לראות מכל מקום את אנגליה מעבר לערוץ המים שמפריד בנינו (מרחק של שלוש פעמים הכנרת, אני חושב). הקמפוס ממוקם על החוף ויש בריכה פנימית וחיצונית, אז יש הרבה פעילויות של ספורט מים שאפשר להצטרף אליהן מתי שנוח לנו. גלישה, קיאקים, סירות ושחייה בכל הואריאציות. אני צריך לנסות את אחד מאלה אחרי שיתחמם פה שוב. בפעם הראשונה שראיתי תלמידים נורדים חוגגים בלילה בבריכה החיצונית בחמש מעלות בחוץ פחדתי לשלומם הנפשי והם ממש לא הבינו למה.

   יונתן לומד באנגליה (אסור להשתמש)
   אדם מארצות הברית, אבל התגורר בהרבה מקומות, דיאנה מנורבגיה. כן, אני יודע שהיא אסייתית, אבל היא מנורבגיה. ואני, יונתן מישראל כמובן (את התמונות צילם יונתן)

   בינתיים אני משתתף בפעילות MUN (מודל האומות המאוחדות). אני משער שהכנס הרביעי שלי השנה יהיה קצת יותר מעניין ואנשים סקרנים לדעת מה הישראלי חושב על הכול. התחלתי גם להשתתף בפעילות של קבוצת הלהט"ב (לסבי הומו טרנס בי). אנחנו מתכננים השנה אירועים מיוחדים כדי להעלות מודעות ופשוט בשביל ליהנות. אני אחד מאלה שיצאו מהארון בעקבות הרצח בבר-נוער בתל אביב לפני חודשיים וחצי, והמעבר למקום כל כך מקבל ופתוח מאוד עזר לי בתהליך.

   יונתן לומד באנגליה (אסור להשתמש)
   הצד האחורי של הטירה (בפעם הבאה תמונות מבפנים ומקדימה. אולי בעצם סרטון עדיף כדי להמחיש את המסדרונות הלא הגיוניים בעליל שיש בפנים)

   כמעט כל שבוע בקולג' הוא "שבוע נושא" עם מטרה נעלה כלשהי. השבוע היה שבוע זכויות אדם אז היו פעילויות מרוכזות של קבוצת אמנסטי (שמונהגת בין היתר על ידי תלמידה פליטה). הציגו סרטים, עשו דיונים והרצאות, והיה טקס גילוח ראשים בשביל גיוס כספים ומודעות. אין סוף לאפשרויות של הפעילויות שאפשר להשתתף בהן פה. ואם במקרה עדיין לא יזמו חוג סלובקית למתחילים, או מועדון מודעות סביבתית למען הצלת הכרישים הנכחדים באוקיינוסים, תמיד אפשר להתחיל אותו בעצמך ולקבל את הזמן, המקום והמשתתפים בקלות.

   יונתן לומד באנגליה (אסור להשתמש)
   קניות בסופר. הבחורה השנייה מצד שמאל היא הבן אדם הכי יפה שראיתי בקולג'. היא ממוצא מעורבב אסייתי אירופאי מסובך כלשהו

   גם תעשיית הסרטים בקולג' פעילה בזמן האחרון. כדי לתת פרופורציה, אני חושב שהגודל של הקמפוס הוא כמו הגודל של הסופרלנד בראשון לציון, אז אין חסך במקום. כרגע מצלמים באחד האזורים בטירה סרט תקופתי שמתרחש במאה ה-12, ובהמשך השנה יצלמו פרק של ד"ר הו. אולי אני אהיה ניצב אם יתחילו לצלם אחרי היום הולדת ה-18 שלי. בתחום הקרנות הסרטים אני רשמית נציג מופע הקולנוע של רוקי בקולג'. כשראינו את הסרט האגדי הזה אתמול, המלזיאנית (ג'ייפריט) ברחה, הדרום אפריקאי (וונגה) עצם את העיניים ואילו הוולשית (אייליש) צפתה לה בהנאה. אם הצלחתם לבטא נכון את השמות של האנשים האלה אתם מאוד כישרוניים.

   יונתן לומד באנגליה (אסור להשתמש)
   הנוף מכל מקום כמעט
   יונתן לומד באנגליה (אסור להשתמש)
   "גן החיות" - על כל אחד מהעמודים יושב גרגויל של מפלצת אחרת