פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דרוש סטייליסט

   "פרויקט מסלול" היא עוד ריאליטי מיותרת ומשעממת שמנסה ליצור דרמות בשקל וחצי משום דבר. תמיר זוהר המיץ של הזבל

   אחחח, תודו שזה היה צפוי. "פרויקט מסלול" היא עוד זבל טלוויזיוני. לא שהיה קשה לנחש מבעוד מועד ולחסוך לעצמי עוגמת נפש. שאלות רבות עלו במהלך הפרק. את חלקן לא הספקתי לזכור, משום שרכנתי מעל האסלה כמעט כל הפרק, אבל שאלה אחת וודאי כולכם שואלים, מי לעזאזל נתן לשירז טל להנחות? (או מי לעזאזל חושב שאפשר לקרוא למה שהיא עושה הנחייה).

   "פרויקט" היא מחזור של התוכנית המקורית יחד עם תוכניות הריאליטי הישראליות, מה שיוצר בסופו של עניין זבל אחד גדול. אין שום הבדל בין "פרויקט מסלול" לבין "האח הגדול", "הישרדות" או מה שזה לא יהיה. עבודת הליהוק המהממת (וברכות למלהק לרגל זכייתו בפרס המלהק הגרוע ביותר לשנת 2009) זימנה לנו את האימא שפוחדת לעזוב את הילדים, את זוג הערסים המזרחיים המטומטמים (עינב ויוסי בובליל?), את ההומו שחושב שהוא כשרוני בשירה / ריקוד / משהו, הסטרייטים שהם גם יפים, גם מוכשרים וגם רגישים והזרה שמרגישה לא שייכת ובודדה. איזה חידוש מרענן. ובכל זאת, בואו לא נחמיר עם "פרויקט מסלול", היא בכל זאת תורמת לאיכות הסביבה – בכך שהיא ממחזרת זבל.

   בונוס על בכי בלי סיבה והתנהגות כמו בהמה

   הדרמה לאורך כל התוכנית מופרכת, מוגזמת, מיותרת ובעיקר משוחקת רע מאוד. והנה תקציר העלילה – אוסף של אנשים עם אגו של מאמן ליגה ז' מתחרים בין עצמם מי יצא יותר פתטי ומי יצליח לשחק יותר גרוע את הטקסט שהכתיבו לו בהפקה. על הדרך מקבל כל מתמודד בונוסים על בכי ללא סיבה והתנהגות כמו בהמה. על קבוצת המוכשרים הזאת משגיח מעצב שקר כלשהו, שמחד גיסא אבהי ואוהב ומאידך גיסא מניאק מתנשא. מדי פעם קופצת לביקור ה"מנחה", שגורמת לרז מאירמן להיראות מנחה מצוין. בין לבין יש תיאורים מעצבנים של המתמודדים, שכוללים בעיקר תיאורים נשיים מצד ההומו. נו, כבר שמתם לב לחידוש?

   "פרויקט מסלול" יכלה להצליח. חבל שבמקום לנסות לחדש, ליצור משהו מיוחד משל עצמה (או לפחות להעתיק אחד לאחד את המקור האמריקאי המעולה שלה) היא ממחזרת מכל הבא ליד. בכך היא מוכתרת ללא כל ספק כעוד תוכנית ריאליטי עלובה, שמזלזלת בצופיה ומשעממת אותם למוות. אם אתם כבר צופים – אל תתאמצו לזכור את שמות המתמודדים או התוכנית, כי בעוד שבוע כבר אף אחד לא יזכור. צפייה מענה.