מזל שיש אותך!

חבר שלך מפלרטט עם כל מה שזז? מאי פלטי עם שיטות ענישה מתוחכמות וכואבות במיוחד לבחורים סוררים

מעבר לכיף, מימוש היצרים, האופוריה שבהתאהבות ותחושת ביטחון נפלאה, זוגיות יכולה להוות סכנה מתמדת לבריאות הנפש. בני האדם הם יצורים מורכבים ולעיתים תרצי לערוף לחבר שלך את הראש, לפעמים תרצה לזרוק את החברה שלך לבריכת כרישים ולעיתים, מה לעשות, המציאות לא תהיה תמיד מלאת חיוכים מתקתקים וחפינת איברים מפתה. עם זאת – אין זה אומר שיש להפרד. אז מה אם החברה שלך סיפרה לכולם שאתה אוהב ללבוש תחתוני נשים, לאכול נזלת ולקיים יחסי מין לרקע צלילי להקת ABBA. אז מה אם החבר שלך מפלרטט עם כל מה שזז, משפיל אותך עד עפר וקורא לך מאחורי גבך "הבהמה המטומטמת שקוראת לעצמה בת הזוג שלי". אין זה אומר שצריך להפרד ממנו מהר, אפשר גם להעניש אותו בדרך מתוחכמת.

שכנעי את חברך ששעיר זה אאוט

אם בן זוגך פלרטטן, מרושע ולא נותן לך מספיק תשומת לב, שטפי את מוחו באמרות איומות כגון "אני ממש אוהבת גברים חלקים", "וואו, איזה יער פראי צמח לך הגב" ו- "בובי, אולי פליז תעשה משהו עם העובדה שאתה שעיר כמו מפלצת הרים?". אם הוא לא יזרוק אותך בעבור חובבת זאולוגיה שכנעי אותו להתחיל להסיר שיער ולסדר את הגבות. אמרי לו שזה ממש לא בושה להיות מטרוסקסואל עכשיו, ושבאופן כללי – זה מה שנשים באמת אוהבות.

כשלבן זוגך יכאב באופן קבוע הוא ילמד להיות נחמד, יהפוך אט אט לקוף סיבירי אמוציונלי ולא יעצבן אותך יותר מדי מכיוון שכל כך יכאב לו שהוא לא יוכל לעשות דבר חוץ מלחייך חיוך מזוייף ולפתח שנאה עזה כלפי המין הנשי.

(נ.ב – כל דבר הנאמר בפסקה זו נאמר בהומור, אין לי בעיה עם גברים שמסירים שיער. חוץ מסידור גבות, זה באמת כבר מערער את הבטחון העצמי שלי).

שכנעי את חברך שידידים זה מגניב

גברים בדרך כלל הם קנאים ויודעים שלידידיך אין שום טעם להיות ידידים שלך אלא אם כן הם רוצים לזיין אותך בסתר. תפקידך הוא "לא לדעת את זה" ("מה?! אנחנו רק ידידים, נראה לי שהוא בכלל הומו. אז מה אם שכבנו אתמול, הוא רק רצה להתנסות עם נשים בפעם הראשונה!"), ולכייף עם הידיד במקומות נפלאים אליהם לא תקחי את בן זוגך לעולם בטענה שאת עייפה הלילה / כואב לך הראש / יש לך כאב בטן / נכרתה לך הרגל בתאונת מסור מצערת.

שכנעי את חברך שלולא את לא היה לו סיכוי

חשוב שבן הזוג ידע בכל עת שלולא את הוא בוודאי היה גלמוד ומסכן, מקבץ נדבות בפינת הרחוב ואוכל זרדים יבשים לארוחת הבוקר. מעבר לכך, גם לא היה לו שום סיכוי בכל הנוגע לחיי מין, אהבה או חיים מאושרים בלעדייך. מובן שמדובר בבולשיט ובשטות הגדולה ביותר שנוצרה על פני כדור הארץ – אבל שוב, את לא אמורה לדעת את זה. את מאמינה בכך בלב שלם ובעקבות זאת גם הוא מאמין, ולומד שבלעדייך חייו אינם חיים אלא סיוט מתמשך ושחור משחור שלא מסתיים לעולם. בכדי להחדיר את המידע המזעזע אל מוחו הקטן שנני את צמד המשפטים, "מאמי, אתה כזה מכוער ואידיוט, איזה מזל יש לך שיש לך אותי!" ו-"אתמול התחיל איתי הבחור החתיך ביותר שראית בחיים שלך – אבל אני אוהבת אותך. דווקא אותך! את הגמד המכוער שלי!". יש לציין ששיטה זו לא עובדת במאת האחוזים, ייתכן ובשלב מסוים את דווקא תמצאי את עצמך מקבצת נדבות בפינת הרחוב, בוכייה וללא חיי מין – אבל את בחורה, לך יהיה הרבה יותר קל להשתקם.

המשך יבוא - איך להעניש את הבחורה?