פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט XXX

   טוב, אז קרה הגרוע מכל ואמא של אסף תפסה אותו מביא ביד מול פורנו. פרק 25

   אין לכם מושג איזה דבר מביך קרה לי השבוע. זה היה בערב, אחרי שהכרזתי שאני הולך לישון. הייתי קצת על המחשב כשלפתע הגיח החשק לעשות ביד (משהו שאני עדין מובך לדבר עליו עם אנשים). נכנסתי לאתר פורנוגרפי כלשהו ושמתי שיר אקראי שמצאתי במחשב כדי שלא ישמעו מה הולך בחדר שלי. הכל הלך כרגיל כשלפתע קרה הדבר המביך והנורא – הדלת נפתחה, על ידי אמא שלי.

   כך הבנתי את ההבדל שבין לנעול את החדר במאה אחוז מהפעמים לעומת לנעול אותו בתשעים ותשע אחוז מהפעמים. ומסתבר שאי אפשר לחנך אנשים לדפוק לפני שנכנסים, וגם אם כן אז מדי פעם יש להם מעידות.

   מהשנייה שהיא פתחה את הדלת ועד לשנייה שהיא סגרה לא עבר הרבה זמן, אבל המבוכה עדיין לא עברה. כמובן שלא דיברנו על זה מאז שזה קרה, ואני מקווה שלא נדבר, כי כל העסק מאד מביך אותי.

   מילא אם היא סתם היתה תופסת אותי מאונן, שגם זה מאד מאד מביך, אבל לא, היא ראתה אותי צופה בפורנו. הארדקור. ואולי גם זה שאני לא לגמרי שלם עם הרעיון של פורנו גרם לי עוד יותר להרגיש כמו עבריין שנתפס בעיצומו של פשע?

   ניסיתי לחשוב למה יש לי בעיה עם זה שאני צופה בפורנו, ושלושה דברים קפצו לי לראש:
   א. תחושה כזאת של גועל מיד אחרי שאני גומר. תחושה של אפסיות, של פתטיות.
   ב. השחקניות נראות סובלות, והרעיון שאני אפיק הנאה מלצפות באנשים סובלים הוא די מעוות.
   ג. כי לא נראה לי שסקס ופורנו זה אותו דבר. זה יוצר אשליות. זה מבלבל.

   למרות זאת, אני נאלץ להודות שאני צרכן של פורנו, כמו הרבה אנשים. ואין לי בעיה אידיאולוגית עם זה שאנשים יצטלמו כשהם עושים כל מיני דברים, בתנאי שזה נעשה בהסכמה ובהנאה, ואין לי בעיה שאנשים צופים בזה ונהנים, אבל איכשהו אצלי זה עדין מרגיש קצת לא בסדר.

   אני יודע שזה נשמע קצת מצחיק, אבל אני רוצה שאחד מהשניים יקרו: או שאני אהיה שלם לחלוטין עם הקונספט של צפייה בפורנו, ושתעלם התחושה של משהו-לא-בסדר, או שאני אצליח להיגמל לחלוטין מלצפות בזה, שגם זאת אופציה טובה. רק לא בא לי להישאר תקוע באמצע – צופה בזה מצד אחד, ומצד שני מרגיש חרא עם עצמי.

   טוב, אז זאת הייתה דוגמה קטנה לאיך אירוע טיפשי ומביך יכול לגרום לגלגלים של המוח שלי לעבוד שעות נוספות. אם יש לכם דעה מגובשת כלשהי לגבי צפייה בפורנו אז אני אשמח לקרוא, כי הנושא הזה מאד העסיק אותי מאז התקרית.