פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וואלה? וואלה!

   הפעם זאת לא סתם ארוחת שבת, אלא ליל הסדר! לכן, חיים אברהם מביא לכם את החדשות המעניינות במיוחד. שיהיה על מה לדבר עם הדודים המתנחלים

   סוף שבוע הוא הזמן שבו כולנו עוצרים,לוקחים פסק זמן, נושמים עמוק ומחדשים את האנרגיות שלנו לשבוע הבא. סתם, זה הזמן שבו נרמה בשביל למצוא את האפיקומן. בין לבין אנחנו מנסים לבדוק מה קרה בכלל השבוע בשביל להישמע אינטליגנטיים בשבוע הבא. וואלה! zone נרתמת לעזרת האינטליגנציה הכושלת שלנו ומביאה סקירה קצרה של כל מה שהיה מעניין השבוע - והפעם במהדורת חג מורחבת וחגיגית.

   בלי חומוסצ'יפסלט

   ארגוני הר הבית תובעים להקריב את קורבן הפסח בסמוך לאבן השתייה, הממוקמת בהר הבית. קורבן הפסח הוא הקורבן היחידי שאפשר להקריב כשאין בית מקדש, ובתנאי שההקרבה תעשה במקום בית המקדש. לדעתי האישית יוקרבו מספיק כבשים בשביל המנגלים של יום העצמאות, אם הבחור מלמעלה ירצה, נכין לו פיתה.

   .

   בשנה הבאה, בחולות חלוצה

   מפוני גוש קטיף יוכלו להתחיל לבנות את בתיהם בחולות חלוצה, זאת לאחר שהממשלה החליטה ביום ראשון להסדיר את מחירי המגרשים במקום ואחרי כאלף ימים של שהייה במגורים זמניים. נצטרך לקוות שעד שהם יסיימו לבנות את בתיהם לא יחזירו גם את האדמות האלו, כחלק מהסכם מפת הדרכים.

   רואים, אמרנו לכם שיש מספיק לכולם

   בקול ישראל דווח כי ההורים בחינוך הדתי בפתח תקווה החליטו להחזיר את ילדיהם ללימודים לאחר חופש פסח. החלטה זו התקבלה לאחר שראש העירייה חתם על התחייבות לשבץ תלמידים אתיופים גם בבתי הספר הפרטיים. עכשיו לכל הבנות הדתיות בפתח תקווה יהיו צמות.


   .

   בנות עקיבא ברעל!

   בצה"ל יתמקדו בחודשים הקרובים בניסיון לגייס בנות דתיות , וזאת במאמץ למנוע את אחוזי ההשתמטות ההולכים וגדלים. בלי שום קשר, מאיה בוסיקילה – זאת שבעבר הצהירה שהיא דתייה בשביל לא לשרת – התגייס לארבעה חודשים פלאס שירות מילואים. מעניין אם היא לקחה חצאית ארוכה או מכנסיים.

   .

   כדור פורח

   בתיכון אורט ביוקנעם בנו בלונים פורחים בקוטר של 2.5 מטר כל אחד, עליהם צוירו כתובות שקראו להחזרת החיילים החטופים לישראל. אני עוד שומר את הבלון הכחול שתליתי על האוטו בשביל רון ארד ותוהה למה כל חייל חטוף מקבל בלון, להיחטף זה לא כמו להזמין ארוחת ילדים במקדונלד'ס.


   .

   תביא לי מנה של כוסית

   לרווקי קוריאה יש דרך מקורית יותר מאתרי היכרויות בשביל למצוא בני זוג. ה-14 באפריל הוא "היום השחור", שבמהלכו הם זוללים אטריות שחורות בתקווה שאלה יביאו להם את בן או בת הזוג המיוחלים. לא ברור אם יש סוגים שונים של אטריות עבור סוגים שונים של בני זוג, אבל אני הולך על בטוח, אוכל קונוס סושי ומקווה לטוב.

   .

   אמא אל תשתי מהיין של הקידוש!

   מחקר אמריקאי חדש גילה כי צריכת אלכוהול בקרב נשים בנות 50+ מעלה את הסיכון לחלות בסרטן השד. להזכירכם, פורסם לפני כשנה שמין אוראלי מעלה את הסיכון לחלות בסרטן הגרון, וזו עובדה ידועה שקרטיב צהוב גורם לשחמת הכבד. המסקנה היחידה שעולה מכל המחקרים האלו היא שכיף גורם לסרטן וכולנו צריכים להיות אומללים בשביל לחיות עד שנצטרך חיתולים למבוגרים.

   עד כאן החדשות, הלוואי שכולכם תרגישו משוחררים מעבדות כמו חולות אנורקסיה על תה טיבטי.