פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וואלה? וואלה!

   אם גם אתם בדיכאון בגלל שבופור לא לקח אוסקר, תתעודדו מזה שחיים אברהם מספק לכם חומר. חומר לשיחה עם ההורים, לא פרוזאק

   סוף שבוע הוא הזמן שבו כולנו עוצרים,לוקחים פסק זמן, נושמים עמוק ומחדשים את האנרגיות שלנו לשבוע הבא. סתם, זה הזמן שבו נתחיל לחשוב שאולי באמת נסחפנו קצת עם הפייסבוק. בין לבין אנחנו מנסים לבדוק מה קרה בכלל השבוע בשביל להישמע אינטליגנטיים בשבוע הבא. וואלה!zone נרתמת לעזרת האינטליגנציה הכושלת שלכם ומביאה סקירה קצרה של כל מה שהיה מעניין השבוע.

   תקוות גדולות

   חלק מאתנו נשארו ערים וכסוסי ציפורניים ביום שני לפנות בוקר, בשבילו לצפות בטקס פרסי האוסקר ה-80. ישראל זכתה להשתתף באירוע יוקרתי זה בפעם ראשונה מזה 24 שנים עם הסרט "בופור" של יוסף סידר, אך לצער כולנו הסרט הפסיד בקטגוריה "הסרט הזר הטוב ביותר" ל"הזייפנים" האוסטרי. עכשיו הגאווה הישראלית הבינלאומית תלויה כולה בביצועו של בועז מעודה באירוויזיון הקרוב.

   דיכאון גדול

   לאלו מכם שההפסד באוסקר גרם לדיכאון ושקלתם בכובד ראש להתחיל לצרוך פרוזק, חישבו שנית. על פי מחקר חדש פרוזאק, התרופה הנפוצה ביותר נגד דיכאון, אינה אפקטיבית כנגד דיכאון קל. כנראה שנצטרך להמשיך להתמודד עם שביזות יום א' בעזרת אלכוהול וסמים קלים.


   .

   בושה גדולה

   כולנו יודעים שמה שאנחנו לומדים בבית הספר היסודי הוא התשתית להמשך לימודינו במשך כל החיים. רובנו כבר הבנו עם תחילת הבגרויות שמה שלימדו אותנו היה שטות מוחלטת, ולא ברור לנו מה קרה לבדידים הכתומים. אולי הדו"ח של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שופך קצת אור על החינוך הטראומטי שלנו. לפי הדו"ח כמחצית מהמורים המלמדים עברית וחשבון וכ-30% מהמורים המלמדים אנגלית כלל לא הוכשרו ללמד את המקצועות האלו. לכן זה ממש לא מפתיע שבשביל לדעת איזו אות באה אחרי K אנחנו צריכים לשיר שיר מטומטם בלב.

   שיואו איזו בושה גדולה

   ואם לא הזדעזענו מספיק ממערכת החינוך שלנו שוב, אולי מערכת הביטחון תצליח להפתיע אותנו לרעה. ויכוח בין שתי שוטרות באשדוד, על טלפון לא פחות ולא יותר, הוביל לעימות שהידרדר לדחיפות וצעקות, ולבסוף לכך שלכאורה תקפה הקצינה את השוטרת והטיחה אותה ברצפה. מקורות יודעי דבר מוסרים כי רק בנס לא קרה כלום לטלפון או לבניית הציפורניים של השוטרות.

   חגיגה גדולה

   ואם כבר הזכרנו בני אדם שמתנהגים כמו חיות, בהודו חגגו כ- 3,000 כפריים את נישואיהן של ג'ומורי ומנו – זוג קופים מקומיים. החתונה נערכה על ידי כהן דת ההינדו, הכלה לבשה סארי אדום באורך חמישה מטרים, בין המתנות הייתה שרשרת זהב והקייטרינג היה מורכב מאורז, עדשים, ירקות, דגים וממתקים. עם סיום החתונה שוחררו הקופים מהשלשלאות בהן כבלו אותם בעליהם עד כה, כמחווה לזוג הנשוי. על פי תורת אל באנדי החכם באדם, להיות נשוי זה הדבר היחידי שמענה גבר יותר מאשר למכור נעליים.

   עד כאן החדשות, אם גם אתם מדוכאים מזה שזוג קופים התחתנו בזמן שלכם אף פעם לא הייתה חברה, תצטרפו לקבוצה שלי בפייסבוק.