פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   מי נותר לבד לאונן, איפה תגדלי להיות משועממת, ומכתב אהבה לניסן השלדגיסט. אריאל כץ מטקבקת לכם בחזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   הנה אני מתחילה / מאי פלטי - תגובה מאת: לכל הגברים

   הצפון מפוצץ בנשים איכותיות פשוטות ובלי אגו מנופח
   בעחר מגורי ובאיזור השרון וגוש דן הצפוני יש אתהפוזה הכי גדולה אצל הבחורות כל קופה חושבת שהיא מורן אטיאס לעומת זאת בפריפריה הבנות יותר מעודנות אולי בגלל המרחק
   אולי בגלל שפע הערבים שמסביב בכל אופן אין על הבנות של הצפון

   ***

   לכל הגברים יקר,
   נו, עוד מקרה של בחור שלא מקבל, שלא נותנים לו, שלא מזיין, שנותר לבד לאונן. תקראו לזה איך שתרצו. מילא שאתם לא מפתיעים אותי אף פעם (כמעט), אבל לפחות תכתבו תגובות שלא יהיה כל כך שקוף מהן שאתם מתוסכלים מינית. "כל קופה חושבת שהיא מורן אטיאס", זה משפט של מישהו שהקופות האלה פורצות בצחוק בכל פעם שהוא חושב שיש לו סיכוי איתן. לא באמת, תהליכי השכנוע העצמי שאתם מעבירים את עצמכם פשוט מדהימים אותי. אבל די, בואו נשלים עם האמת: גם אם אתה נראה כמו שימפנזה, זה לא אומר שכל מי שלא רוצה אותך היא קופה.

   סיינט לואיס / מייקל לואיס - תגובה מאת: מיטל

   הבת שלי מיטל....
   טוב אז ככה הבת שלי בת 3 !!! ואתה השחקן הראשון שהיא מעריצה היא מתלהבת כמובן שראתה אותך באלופה אבל בפסטיגל זה כבר משהו אחר.. בקיצור הצטרפה לך עוד מעריצה בת 3 מתוקה ומקסימה!!!! תהנה....

   ***

   מיטל יקרה,
   אם בתגובה הקודמת אמרתי שאתם לא מפתיעים אותי, אני לוקחת את הדברים שלי בחזרה. תשמעי אמא של מיטל, אני כבר הצהרתי על עמדתי כלפי יצורים קטנים וצעקניים שלא יכולים לנהל שיחה, אבל אני חייבת לומר שאחרי שקראתי את התגובה שלך פרץ בי צורך לאמץ את מיטל כחוק, ולמנוע ממנה כל מפגש עם אמה הביולוגית, שוויתרה על השלב של "טיף וטף" וחשבה שגיל 3 זה הזמן ליידע את מיטל שיש גברים עם הורמונים וקוביות בבטן. במקומך הייתי בודקת מה גורם לילדה בת 3 להתלהב ממייקל, והאם היא סובלת מהעדר דמות אב. בכל אופן, אצלי היא אולי תתבלבל מרוב דמויות אב, אבל אני לפחות לא אשתמש בה בתור תירוץ ליצור קשר עם בחורים שבעצם מעניינים אותי.

   אבט"ש עם מוגלי / ירון מנדלסון - תגובה מאת: קצין וג'נטלמן

   עם כל הכבוד לצה"ל, וכן, יש כבוד, והרבה
   בואנ'ה יא חתיכת נקניק. מה זה אין כבוד?! תגיד תודה שיש לך כזה צבא מעולה. איזה כתבה סתמית ומיותרת. בדיוק כמוך

   ***

   קצין וג'נטלמן יקר,
   לפעמים אני אומרת לעצמי שבשביל טוקביקסטים כמוך שווה להחזיק את הטור הזה. הרי גם ככה כולם יגידו שאני משועממת, חסרת חיים, כלבה וכיו"ב, אבל לפחות אני נהנית קצת. אולי כדאי שבמהרה בימינו יפול לך האסימון ותבין ש: 1. חשוב לקרוא את הכתבה לפני שמגיבים עליה, כדי להימנע מתגובות לא ענייניות כמו שלך. 2. אני לא פגשתי מישהו שברגע שקראו לו נקניק התעורר בו חשק עז למות למען המולדת, אז אולי כדאי לחשוב על טקטיקה אחרת. 3. לחשוב שיש לנו צבא מעולה זה כבר די פאסה, אז בוא תנסה לצאת מהבועה הביטחוניסטית שלך, שניה לפני שהיא תתפוצץ לך בפרצוף.

   חור קטן / מימס - תגובה מאת: פאקאצה......

   יוקנעמית.....
   אני גרה ביוקנעם וזה אחד המקומות היפים בארץ... וממש לא חור.... כל ההי טק של הצפון מרוכז שם, יש שם אחלה אנשים והמון שקט וטבע.... אין לך מה לדבר בכלל... למה מה את גרה שם???? חסרת חיים אחת!!!! תמצאי לך תעסוקה אחרת למה אין בך שום כלום והכתבה שלך סתמית ביותר!!!!

   ***

   פאקאצה...... יקרה,
   ברור, ברור שכיף ביקנעם, אנחנו מתנצלים שנתנו למימס להביע את דעתה, ממש ממש מצטערים. מה מימס חושבת לעצמה שהיא לא אוהבת לגור ביקנעם? הרי את בעצמך אומרת שכל ההיי טק של הצפון מרוכז שם, וידוע שאנשים אוהבים לגור ליד חברות היי טק, שכן הדבר גורם להם לחוש עניין רב בחייהם ולהתעניין בפיתוחי התוכנה החדשים. פאקאצה יקירתי, אני משערת שכל חייך לא יצאת מהפרובינציה שלך בצפון, אולי הגיע הזמן. רק אם זו לא בקשה גדולה מדי, תדלגי על תל אביב, את לא באה לי כל כך טוב, ועם איך שאת כותבת, גם ראשון לציון תספיק לך כדי לחטוף בומבה לפרצוף.

   יפתי סנט / יפתח קרזנר - תגובה מאת: ניסן השלדגיסט

   רק בנות מתנשקות אתה חושב ? מה עם צבא ? לא חשבת על
   להתגייס ? לא חשבת על לתרום למדינה ? בושה!!! אפילו אריאל כץ הבינה שאני צודק!!!

   ***

   ניסן השלדגיסט יקר,
   טוב, אני מבינה שלא נמאס לך לבקש ממני תגובה בכל מיני דרכים, ולמרות שלי די נמאס, החלטתי שאולי זו הזדמנות להבהיר כמה דברים ביחסינו: 1. אני לא הבנתי שאתה צודק. 2. ריבוי שעות הפנאי שלך גורם לי לתהות האם הגיוס לצה"ל יהיה הדרך היחידה שלך להפיג את השעמום ולהפסיק לטקבק. 3. החלטתי - הוא יהיה הדרך היחידה שלך. 4. אני לא מבינה איך אתה בכל פעם שולף את טיעון ה"לתרום למדינה", בזמן שהתרומה העיקרית שלך היא טוקבקים, וגם זה, איך לומר, לא ממש הכישרון שלך. אז ניסן, בוא תעשה טובה: הבנו שאתה שונא תל אביבים, ושונא משתמטים ומת על כל פיסת אדמה בארץ ישראל, אז אם אין לך משהו חדש להגיד - תחסוך לנו. תודה.