פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   למה אתם קרציות משעממות, מי זה ג'קו, ולמה אתה לא מפורסם אם לא הופעת בוואלה! סלבס? אריאל כץ מטקבקת לכם חזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   שקרים קטנים / יאיר שכטר - תגובה מאת: אלמונית

   אני הצלחתי בלי שקרים קטנים וגדולים
   אני הופעתי במלא פרסומות והפקות בלי להמציא שום דבר אני חושבת שמי שבאמת יש לו את זה אז הוא יצליח בלי לזייף כול מיני דברים כמוני שאני הכי אמיתית בעולם והתפרסמתי בכול זות

   ***
   אלמונית יקרה,
   קשה לי להתאפק, אבל אני אוותר על התייחסות לסמליות שבבחירת הכינוי שלך, "אלמונית", בזמן שאת מספרת שאת הכי לא אלמונית שיש, או אולי בעצם כן? בכל אופן, משהו אומר לי שלא ממש שמעתי עליך, אולי זה שאני לא מצליחה להעלות בראשי אף בחורה שעשתה לאחרונה הרבה פרסומות והפקות ועדיין סבורה שהיא "הכי אמיתית בעולם". ולא, להופיע בפרסומת למזרקי אינסולין ברבעון של קופת חולים מכבי זה לא זוהר ותהילה. אז עשי לעצמך ולנו טובה, ותרדי מהעניין הזה של פרסום, או שתטרידי אותנו שוב כשתופיעי בוואלה! סלבס. בהצלחה.

   נקמה זולה ומיותרת/ אפי טלבי - תגובה מאת: י

   תראו מה היה עם בני סלע מה עם הוא היה רוצח חולני?!
   עונש מוות הוא הצלת חיים ולכן הגיעה הזמן שניישם את עונש המוות בארץ ונראה שיש עונש לפשע כי ליברלים טיפשים בסוף נדפקים בתחת ולא מרצון!

   ***
   י יקרה,
   תראי, ביום שתלו את סדאם מתו יותר מ-70 עירקים, מה שגרם לי קצת לפקפק בתועלת של העונש הזה, אבל אז אמרתי לעצמי – "מה אריאל, את דפוקה? תחשבי על כל העירקים שלא מתו היום, ותראי – עונש מוות באמת מציל חיים". אבל תדעי לך שיש קטע אופנתי כזה בשנים האחרונות, של ערך לחיי אדם. זה פשוט הבדל פיצפון בין אנשים לחיות, משהו מינורי ולא משמעותי, זה גם ההבדל בינינו לבין מי ש"צריך" לתת לו עונש מוות. אז אין מה לעשות, ליברלים לא לוקחים חיים, ומסתכנים בזה שהתחזית שלך תתגשם וידפקו אותם בתחת. ותתפלאי, אצלי זה דווקא כן מרצון, ובכלל, אני מעדיפה כל תנוחה על רצח.

   תזמין ניידת / מאיה בניטה - תגובה מאת: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   אני נתנייתית ו..
   שכחת את ג'קו מתוקה הכוכב הכי גדול מנתניה... כבוד..

   ***
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יקרה,
   ג'קו מצלצל לי ממש מוכר, אבל אני לא מצליחה להיזכר מי זה. אני זוכרת שאכלתי פעם שרימפס מצוין במסעדת ג'קו, אבל היא לא היתה בנתניה. שניה, היה בכוכב נולד את הבחור ההוא ששר "שדות של אירוסים" עם כיפה גדולה כזו, אה לא זה יהודה סעדו. רגע, זה זה שהוא כאילו דתי אבל אף פעם לא רואים שיש לו כיפה? אה לא, שוב טעיתי, זה שי גבסו. שניה, אולי זה בכלל בחור בלי כיפה. בחיי, לא מצליחה להיזכר. אה! ג'קו! נכון, היה פעם מישהו כזה, איזה קטע! זה זה שחירבן לעצמו את הקריירה שניה לפני שנהייתה לו אחת, זה זה שטינף על צה"ל ועל רמי קלינשטיין, זה זה שטמירה ירדני נאלצה להבין שהיא לא תראה ממנו שקל. אחח, ג'קו, בחור כלבבי. אם הוא רק היה מסתפר ולא שר את "נרדם על החולות" הגרוע הזה, הייתי עושה לו טובה.

   אביב הערים / דנה שמש - תגובה מאת: כינוי טוב

   אני תל אביבי ואל תדברי בשמי יא מפגרת
   תדברי בשם עצמך לא כל התל אביבים הם בועתיים ודפוקים כמוך, אתם מיעוט רועש ובעייתי שעושה לעיר שלי תדמית של משתמטת שמאלנית מטרוסקסואלית, חלאס גם אנשים נורמלים חיים פה, כן, סטרייטים וימנים ואנשים שאוהבים את הסדר והממסד והיהדות כדת נורמלית, ולא טיפוסי שאנטי מפגרים שעוד לא הבינו מה זה להתבגר ולהחזיק עבודה אמיתית ולא (שחקן/יוצר/משורר). לכי לעזאזל

   ***
   כינוי טוב יקר,
   ועכשיו, אחרי שסיימתי לדמיין את חייך ולפהק, אפשר להתפנות ולהגיב: זה שאתה ימני, סטרייט, אוהב סדר, חולה על ממסד, מתרגש מיהדות וסולד משאנטי – לא הופך אותך לנורמלי - זה פשוט הופך אותך לקרצייה משעממת. וכן, אתה אולי אוהב לחשוב שאתה בוגר, אבל תרשה לי להטיל גם בזה ספק, ולהסביר שוב, שנפש של זקנה היא לאו דווקא נפש בוגרת. היות ואתה טוען שאתה קרוב לאלוהים, אני מבקשת שתודה לו בשמי על זה שלא כולם טיפוסים מיושנים וממסדיים כמוך, ועוד אפשר למצוא איזה כמה שחקנים, יוצרים ומשוררים, שאולי העבודה שלהם היא "בכאילו", אבל לפחות הם לא מתנהגים כמו איזה מנהל פנימייה צבאית.

   רק עוד פעם וזהו / אמיר תיבון ואוהד נאור - תגובה מאת: החרדי

   למה מתמכרים כדאי לקרוא
   כאשר אין תוכן לחיים ואתה מבין שהחיים שלך הם כמו בהמה אז למה לא להנות מהחיים בצורה הכי קלה להרויח בקלות במקום לעבוד כמו חמור ולהשיג לך עבודה כמו בן אדם אז אתה נימשך לחיים של הימורים של קלות ראש של תלות מוחלטת באחרים ובכספם לכן התשובה הפשוטה לזה זה ריסון המידות הבהמיות שלנו בתור בני אדם וחשיבה של הלאה. הנוער שלנו יודע את זה מרגיש את זה וחש זה אבל אין לו שום הקנית ערכים בבתי הספר בטלביזיה ובחברה הסובבת אותו העזרה הטובה למצב זה לימוד יותר על יהדות בצורה גורפת שכוללת היסטוריה כללית של היהדות והתנך תודה

   ***
   החרדי יקר,
   תגיד לי? אתה בקטע של לירות לעצמך ברגל? שחרדי במדינת ישראל ידבר על זה ש"במקום למצוא עבודה מרוויחים כסף בדרך הכי קלה – בהימורים"?? יקירי, הימורים זו עבודה קשה ותובענית יחסית למה שרוב המגזר שלך עושה ומקבל עליו את הכסף של החילונים במדינה הזו. הנוער של היום אולי לא מקבל ערכים בטלוויזיה וכנראה שגם לא באף מקום אחר לפי התגובות כאן, אבל באמא שלך, לפחות אל תחזיר אותם בתשובה. בהמיות או לא בהמיות, תגיד מה שתרצה, אבל עם כסף מטונף של הימורים אפשר לקנות במכולת, עם הגמרא שלך לא ממש. ודרך אגב, גם פורנו באינטרנט זה התמכרות מוכרת. לא שיש קשר לחרדים, אני סתם מציינת את זה.