פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   למי יש פנטזיות, למה כדאי להיות גזעני, והאם אילנה דיין מטקבקת לנו? אריאל כץ לא מתייאשת, ומטקבקת לכם בחזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   לצאת מהארון בעיר / בר אומנסקי - תגובה מאת: ניסן השלדגיסט

   ממש דיכאו את היצירתיות שלך... מסכנה.
   אני מכין ת'טישו לקנח ת'אף. איזה מסכנה. כל אחד בתל אביב חושב שהוא מי ישמע הכי מגניב שיש כל אחד מתבלט בצורה דוחה וגועלית בדרך הכי מוזרה שאפשר. תתבישו לכם כל שוכני הערים, כל היום בבית קפה, מטיפים לאהבת ערבים והחזרת שטחים. בתל אביב אנשים חיים בבועה של שלום ואחווה ולא מבינים שיש מלחמה בחוץ. חצי מהאנשים שאני מכיר מתל אביב (לא כולל אותי) בכלל לא עושים צבא.. פשוט בושה מה שהולך בתל אביב.
   יאללה איפה אריאל כץ? אני מחכה שתגיב לי גם לזה.. הפעם שילמתי לה שוחד

   ***

   ניסן השלדגיסט יקר,
   קודם כל אני מבינה שממש קורעים לכם את התחת שם בשלדג, ככה שנשארות לך רק 10 שעות ביום לגלוש באינטרנט, ולפזר את הפנינים שלך באתר כל שבוע. ניסן, אני באמת חוששת לאנשים כמוך, ליום שבו הם ישתחררו משורות צה"ל, והקלף היחיד, קלף החייל הקרבי, זה שהם שיחקו עליו כל הזמן, פתאום ייעלם. פתאום תבין שאולי התל אביבים שמתבלטים בצורה "מוזרה ודוחה" הם בסך הכל אנשים עם אישיות, מה שחסר לך לצערי. אני למשל, בדיוק החזרתי לקלקיליה את חברי הטוב מוחמד, אחרי שישבנו בבית קפה תל אביבי וציירנו את הקו הירוק על ערימה של מפות. במקום להגיב לך כמו שצריך, החלטתי לוותר, כי כאמור, אני בטוחה שהשחרור מצה"ל יספק את הניעור והכאפה שהתכוונתי לתת לך בתור טובה אישית.

   מגע כפוי / ירון מנדלסון - תגובה מאת: לירוני:))

   וואלה-לא לצנזר..תשמעו את האמת לא יזיק
   אני יודעת שזה היה אמנם בציניות, אבל אפילו זה לא היה מצחיק. גם אני "חולה" בהרפס..חח אם אפשר לקרוא לזה מחלה.. ואין לי ווושג איך נדבקתי-לא מנשיקה. וחמוד שלי אני רק מאחלת לך שתדבק כל כך טוב ..מהפה שלי לשפתיים שלך:).. יש מחלות כל כך רציניות ולזה אתה קורא מחלה אה... ולכתבת וואלה, ששכחתי את שמה, שמגיבה כמו משועממת לכל התגובות..בקשה הבמה שלך!

   ***

   לירוני:)) יקרה,
   היי, מה שלומך? אני אריאל, מקווה שפעם הבאה לא תשכחי את השם שלי. השאלה היא איזו מחלה יותר מסוכנת במקרה שלך: האם זהו ההרפס שוודאי הופך את פניך למאיימים וכעורים, או שמא זוהי התסמונת שלך, בה את הוזה שיש לך תכנית תחקירים. אז לא לירוני, את לא אילנה דיין, מערכת וואלה! לא צריכה אותך כדי שתגידי לה את "האמת", לא כדי שתסבירי לנו מהי מחלה ולא כדי שתזמיני אותי להגיב לך. תאמיני לי, אני לא זקוקה להזמנה, בטח לא אם היא ציטוט של אורי גלר. אה, אולי הוא יוכל להעלים לך את ההרפס באמת.

   כלה להשגה / קרן זיידי - תגובה מאת: דורון

   כנסו זה מעניין\ תגובה ל 1-נאור
   אני בן 47.גרוש+3 יודע מה? אתה מה זה צודק.הכל חארטא.כן נכון.עדיף נערות ליווי אחי.גם שאתה גרוש נאה ולא חסר לך כלום.יש טונות של בחורות שימצצו לך את הכיס.ובסוף? נכון עוגמת נפש אדירה.כן..במצב של היום עדיף להבין שהכל לא מוביל לשום מקום.הכל מבולבל..חסר תקנה..רגב..שמעת על ידועות בציבור שמוציאות את הנשמה? בסה'כ הלכת איתן שנה כדי לעשות להן טוב..ואתה מה זה אוכל אותה אח'כ..חבל על הזמן

   ***

   דורון יקר,
   בוא, אני אסביר לך מה חרטא: חרטא זה שבני 47, אבות לילדים, נכנסים לאתר שהוא, איך לומר את זה בצורה עדינה, ממש לא לגיל שלהם, ומוצאים את עצמם מזדהים עם כתבה של בת 18. לא רק זה, כנראה שהכרס והקרחת גם גורמות להם לשנאת נשים מתקדמת. ממה שכתבת כאן זה לא פלא שאתה מעדיף נערות ליווי, כי נראה כאילו לכל אשה בחייך מתייחס כאל נערת ליווי. אולי שניה לפני שאתה בן 50 זה זמן טוב להבין - נשים לא נבראו כדי למצוץ לך. לא את הכיס, ולא בכלל.

   דור מעפן/ דנה שמש - תגובה מאת: ***

   דור מעפן בושה איך הנוער של ימינו נראה
   גדל פה דור של פרחות שמזילות ריר על כול מפורסם .היום כול נערה בגילי ה12-18 שכבה עם 10-50 או אפילו מאות גברים או השתתפה באורגיה שלא לדבר על האלימות . חבל אבל זו האמת המצערת.

   ***

   *** יקר,
   אני כנראה אחת מאותן נערות שגורמות לך להתבייש, אבל אני חייבת לומר שלא ממש הזלתי ריר על מפורסמים כשהייתי בת 12. לא היה לי זמן לקרוא עיתון או להדליק טלוויזיה, הייתי עסוקה פשוט בלהזדיין עם עשרות, אם לא מאות גברים, אז לא ידעתי אפילו מי המפורסמים, אבל לך תדע, אולי שכבתי עם כמה מהם. זה שאף פעם לא הייתה לך חברה, זה ברור. ובטח שזה מצער, לחשוב שכל אחת עושה את זה עם מאות גברים, אבל אף אחת לא רוצה אותך. אולי אם לא יהיו לך פנטזיות על אורגיות ואלימות, תוכל למצוא מישהי טובה.

   נצרות, הלוואי עלי / דנה שמש - תגובה מאת: יהודי גאה!

   כתבה מטומטמת..
   לכי את תיהיי כמו כל הגויים.. לנו טוב איך שאנחנו כשאנחנו יהודים גאים.. ואם אנחנו צריכים לשמור יום שישבת.. ולא יום ראשון אז אנחנו נשמור.. והגויים שומרים יום ראשון במקום שישבת

   ***

   יהודי גאה! יקר,
   הקטע עם אנשים שקוראים לעצמם יהודי גאה, זה שהם תמיד גורמים לי להרגיש פתאום יהודיה ממש לא גאה. מה נסגר איתך? אתה גולש עכשיו מהקפיטריה בישיבת ויז'ניץ? מתי "גויים" הפך להיות קללה? ובאמת, תודה שטרחת להגיב בשביל לספר לנו שאצל יהודים חופש זה שישי-שבת ואצל נוצרים זה ראשון, פשוט לא ידענו את זה. אתה באמת צריך להיות יהודי גאה, כל כך הרבה שכל, כל כך הרבה חריפות. אין ספק, אם העם שלנו זה אנשים כמוך, אז אנחנו באמת עם סגולה.