פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   על מה בנים חושבים כשהם מאוננים, מי קנאי וטיפש, ומי נשארת בתולה לנצח. אריאל כץ מטקבקת לכם בחזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   אבל אני חייל / שני יפת - תגובה מאת: מנוסה מאוד!

   אני וחבר שלי כמעט שנה ביחד והוא חייל בקרבי
   זה מאוד קשה אני חושבת להפרד ממנו ..למרות שאני לא יודעת איך אני יחייה בלעדיו..החזקתי מעמד עד עכשיו..נראה מה יהיה אחר כך..הכתבה ממש במקום!

   ***

   מנוסה מאד! יקרה,
   המממ... קרבי את אומרת? אולי השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא לא איך את תחיי בלעדיו או איך הוא יחיה בלעדיך, אלא איך הוא יחיה נקודה. אם את באמת מנוסה כמו שאת מעידה על עצמך, הייתי מציעה שתמשיכי לאמץ לוחם כל שבת שנייה או שלישית, ובלילות שנשארו תאמצי את כל השאר. ככה גם תעזרי לעצמך להחזיק מעמד, וגם תעזרי לו להיות יותר מרוכז בפעם הבאה שהוא והחבר'ה שלו מכוונים על חוליית חמושים ופוגעים בילד בן חמש. אם הוא יחשוד, אל תשקרי - תודי שאת בוגדת, ותגידי שזה לא בשבילך, זה בשביל המדינה.

   תמיד יש פעם ראשונה / מימס - תגובה מאת: פלוני

   בנות אל תשכבו עם בנים לפני חתונה לכו תדעו מה הם חושבים עליכם אחר כך יהיה מאוחר לנתק את הקשר קשר בלי סקס הכי טוב לכן ולבריאותכן אחרי החתונה תעשו סקס עם בני זוגכם כמה שאתם רוצים

   ***

   פלוני יקר,
   אני מאוכזבת מעצמי. משקיעה בכם את מיטב מילותיי ועצותיי, וכלום, אבל כלום לא נכנס. אני לא אתחיל בדיון הבתולין המקודשים המגוחך הזה, כי אני לא באמת מוצאת טעם לשכנע יצורים שחושבים שבלילה של החתונה יכול לקרות משהו טוב, הרי צרות באות בצרורות כמו שאתם יודעים. למרות זאת, יש משהו שתמיד מטריד אותי בהמלצה הזו: מה בדיוק אלה שלא מתחתנות אמורות לעשות? להישאר בתולות לנצח? תרשו לי להניח שאפילו נינט, נערה מסורתית למופת, זנחה את הרעיון הזה. יאללה פלוני, תתקדם למאה הנוכחית.

   יולי בקו הנכון / דור צח - תגובה מאת: כל כך אופיני לשמאל !

   נחכה ונראה שהימין ישלוט ,אה אבל אז התיקשורת כנסו
   שמאלנים מגויסים כמו הכותב יכנסו במי שזה לא יהיה = אבל אם המצב ימשיך כך גם כך לא תהיה מדינה מפני שדמוקראטיה היא כיבוד כל הזרמים והדעות אבל כאן יש רק צד אחד = שמאל לא נותנים לימין להתבטא ולכן מקום שמושמעת בו רק דעה אחת הוא מקום לא דמוקראטי וסופו כמו כל המשטרים מהסוג הזה ליפול רק חבל שגם אנשי ימין טובים יפלו אתכם שמאלנים אפסים!!!

   ***

   כל כך אופיני לשמאל! יקרה,
   מוזר שבאתר שנותן רק לשמאלנים להתבטא מעלים תגובה כמו שלך, וזה גם מוזר שאת חושבת שלקרוא לשמאלנים "שמאלנים אפסים" מראה שאת יודעת מהי דמוקרטיה. תרשי לי להסביר לך משהו: מדובר במאמר דעה, משמעות הדבר היא שזו דעתו של דור, כותב הטור. אם יש לך דעה אחרת, תסתכלי לצד ימין של המסך, ותראי שם כפתור "דברו אלינו", שדרכו היית יכולה לשלוח את מה שאת חושבת. ואולי, אם היית בוחרת לדבר בשפה שבני אדם מדברים בה, היה סיכוי שהיית מוצאת את הדעה שלך באתר. ולא, זה בסדר, אין צורך להתנצל על צורת הכתיבה וגסות הרוח שלך, אני יודעת שהכל מגיע מאהבת הארץ.

   בלתי נתפס / מייקל לואיס - תגובה מאת: אני וכולם להיכנס!

   לכל הקנאים כולם להיכנס אתם מחרפנים אותי!
   הכתבה מעולה! תפסיקו יא קנאיםם! הייתה כתבה מעולה מי שלא מרוצה שלא יכנס לשאר הטורים! נמאס ממייקל נמאס ממייקל דיי כבר פשוט מי שלא אוהב אותו ולמי שאין סבלנות שלא יכנס בפעם הבאה לטורים! תפסיקו לדבר שטויות מייקל מה שאמרת כל כך נכון אני כל כך מסכימה איתך!

   ***

   אני וכולם להיכנס! יקרה,
   וואו, רגע, שיאו, אז את מסכימה עם מייקל? אבל רגע, את בטוחה שאת מסכימה, זתומרת חשבת על זה מה זה לעומק לפני? לא, כי להסכים עם מייקל שהוא אומר שצריך לתפוס את בני סלע זה קטע מטורף. אני חושבת שזה ממש תקדים, פשוט הרוב לא בטוחים אם צריך לתפוס אותו או לא, יצאת נורא מיוחדת, ממש חכמה כזאתי. יקירתי, נורא נוח לחשוב שכל מי שמעבירים ביקורת הם פשוט קנאים, תאמיני לי, זה היה פותר לי הרבה עוגמות נפש סביב הטור הזה. אבל, מה לעשות, הגיע הזמן להשלים עם העובדות, ולהבין שקנאה היא רק חלק ממה שגורם לטוקביקסטים לקלל ולהתנהג כמו בהמות, בעוד שהסיבה העיקרית נעוצה בטיפשות אמיתית וקשה. בעצם עזבי, כשאני חושבת על זה, אין סיכוי שתביני.

   יפתי סנט / יפתח קרזנר - תגובה מאת: ע

   *** יפתי! תיכנס לפהההההההההההה
   אוקיי חברה הילדה מדהימה ואמא שלה לא מסכימה לה להצטלם באופן חושפני,אז ככה היא צריכה לדבר אבל עזבו את זה ותקשיבו:
   בוא נגיד והיא הצטלמה בבגד ים--זה אומר שהיא רוצה שתפילו עליה ריר?!?! לא!!! זה אומר שהיא עושה את העבודה שלה...זה לא אשמתה שאתם רוצים לאונן על התמונות שלה!!
   יפתי-זכותך להביע דעה אבל הגזמת !

   ***

   ע יקרה,
   נכון, אסתי גינזבורג לא אשמה בזה שיפתי והחברים שלו רוצים לאונן על התמונות שלה, אבל גם הם לא אשמים בזה. צר לי, אבל אם את חושבת שלאונן על תמונה של אסתי זה חולני, נכונה לך התפכחות כואבת מאד מול המציאות. אולי לא ידעת, אבל כשבנים מאוננים הם בדרך כלל לא מפנטזים על הפנסיונרית שישבה לידם באוטובוס. זו יכולה להיות אסתי, זו יכולה להיות בר רפאלי, ולכי תדעי, אולי אפילו את הבלחת לכמה פריימים מוצלחים בראש שלהם.