פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   למה לא להתחתן, איך מגיעים לכתוב טור, מה אומר חנון אחרי סקס ומי הם עוכרי ישראל? אריאל כץ מטקבקת לכם בחזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   יפתי סנט / יפתח קרזנר - תגובה מאת: אודי

   למערכת וואלה
   אין גבול יותר? כל אדיוט מופלץ חסר כישרון כתיבה ועניין בשיט יכול לכתוב כאן על חוויותיו המיניות שמעניינות לכולנו את התחת רק בגלל שיש לו חיוך חמוד?
   לאן הגענו?

   ***

   אודי יקר,
   למרות שאתה בטח כזה אודי חמודי (כמעט כמו אודי אולמרט), אני מוחה על הדברים שלך, ואני אסביר: אמנם כולנו אדיוטים מופלצים וחסרי כישרון לחלוטין, אבל לא לכולנו יש חיוך יפה. לחלקנו נתנו לכתוב כי יש לנו ריסים נורא ארוכים או תחת ממש מוצק וחטוב. לי נתנו לכתוב כי יש לי הכל, אז סלחו לי על זה שאני הכי נטולת כישרון מכולם, נתון שלפי התגובות שלכם כבר גיליתם לבד. אשכרה לאן הגענו, איפה הבושה מערכת וואלה!?

   סיינט לואיס / מייקל לואיס - תגובה מאת: בוריס

   למה לא להתחתן אבל? אני חושבת שמאוד חשוב להתחתן, ככה אתה בטוח שיש לך זוגיות טובה ושלא יבגדו בך. גם לילד יותר טוב שיש לו הורים נשואים גם אם הם לא הכי מסתדרים אז אני לא מוכנה שתדרדר את כולם, אני יודעת שאני אתחתן ויהיה מאושרת. אז תפסיק עם זה מייקל כי אני דווקא אוהבת אותך.

   ***

   בוריס יקרה,
   לפני שאתחיל אני רוצה לציין שבוריס זה שם מאד יפה לבחורה, ממש רך, נשי ומתגלגל על הלשון. חבל שאני לעולם לא ארצה ילדים, אחרת בטח הייתי קוראת לבת שלי בוריס. ועכשיו נמשיך: אני לא יודעת איזה סרטים ראית בוריס יקרה, אבל הזוגיות הטובה בד"כ נגמרת ברגע שהנישואין מתחילים, ואם את חושבת שנישואין זה חומת מגן מבגידות, הרי לך מבזק חדשות: נישואין הומצאו כדי שנערות צעירות וחטובות יוכלו לזיין "בעל של מישהי" וכדי שבוסים מלאי כריזמה יוכלו לשכב עם ה"אשה של מישהו" בגידות פשוט משדרגות את הסקס, תשאלי את אבא שלך. ולגבי מייקל – באמת אין סיבה שתפסיקי לאהוב אותו, כי הוא בדיוק מסוג הבחורים שתרצי לבגוד איתם בבעלך, בהנחה שתתחתני בגיל 19.

   קרבי זה הכי? / מריה - תגובה מאת: זיו זיוון

   אני אחי קרבי
   אני אבא שלי היה הקרבי ואמא שלי היתה פקידה של מפקד וגם אח שלי עושה שנת שירות וכל המשפחה מאד בקטע של להתגייס אז אני לא מבין אנשים כמוך שאומרים לי לא לעשות קרבי, את חושבת שאת בשוויצריה? לכי תאכלי שוקולד ותפסיקי לבלבל במוח

   ***

   זיו זיוון יקר,
   אני באמת לא יודעת מאיפה להתחיל. כל כך הרבה חוכמה, כל כך הרבה חדות לשון, אז מה אני יכולה להגיד על המילים החזקות האלה? אבא שלי הוא משתמט, אמא שלי היא מנשות מחסום ווטש – עומדת במחסומים וצורחת על החיילים שלנו, אחי הוא הומו, כך שהוא לא מצא את עצמו בצבא. כל המשפחה שלי מאד בקטע של לשלוח את כל צה"ל לבית הדין לפשעי מלחמה. אני מקווה שתבין, שגם אחרי שאכלנו שוקולד, זה לא עבר. אני ומשפחתי מבקשים שתחשוב על משהו אחר שנוכל לאכול כדי שנפסיק להיות עוכרי ישראל, ידוע הרי ששוקולד הוא תרופה רק ל-90% מהמחלות.

   נעים להכיר / שני יפת - תגובה מאת: חנון

   קחי חנון ותהיי מסודרת כלכלית לכל החיים... מחקר בארה"ב, מי שמתחתנת עם הבחור הכי גזעי בתיכון מסיימת חד הורית ענייה ומתוסכלת.(74% בדוק) מי שמתחתנת עם חנון מסיימת עם משפחה מבוססת ומצליחה

   ***

   חנון יקר,
   אני באמת מצטערת שלא פגשתי אותך קודם חנון יפה שלי, אחרת ודאי כבר היינו נישאים כדת וכדין בקפריסין. לרגע חשבתי שאולי אתה תגובה מושתלת, איזה מישהו שסתם כתב כדי לעורר פרובוקציה, אבל אז ראיתי שכתבת את המילה "גזעי", וישר הבנתי – מי שמשתמש במילה גזעי – הוא בטוח מגה חנון. עם זאת, אני, כידוע, בחורה שרודפת אחרי כסף. לכן, אני מוכנה שנתחתן אבל רק בתנאי שאחרי סקס לא תעיז להגיד לי "וואו, זה היה ממש גזעי".

   גאווה ודעה קדומה / מאמר אורח - תגובה מאת: הליברל

   שוויון זכויות - לקרוא
   אני אוהב לעשות סקס עם גמלים,אבל אני לא חוגג את זה ברחבי ירושלים... למה ההומואים חייבים להראות לנו בכח את ההעדפות שלהם? שיהיו בריאים - אבל לא צריך להתגאות בזה.

   ***

   תודיעו לנינט שהקאתי את כל מה שבלעתי. עכשיו, אחרי שצריכת הקלוריות היומית שלי התאפסה בצורה לא טבעית, אני יכולה להתפנות ולהרהר בתפישתך הליברלית והנאורה. אתה צודק, כשהומואים הולכים בירושלים זוהי הפגנה של כוחניות ואלימות, אבל החרדים, כשהם זורקים קופסאות שימורים על שוטרים ומבעירים פחי זבל, זאת עדינות נפש והתגלמות הסבלנות. ועוד משהו על החיבה שלך לבעלי חיים - נותר לי רק לקוות שזה נעשה בהסכמה ושאתם דואגים להשתמש באמצעי מניעה, אני לא רוצה שהגמלים יקבלו מחלות.